Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? A csaj viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A csaj viszonylag több mint barát jeleket irányít felém, és aztán azt mondogatja hogy milyen nagyon jó barát vagyok. Aztán megint mintha közeledne de közben van egy pasija. Én tisztára bekeveredtem.15F

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a csaj önmagát nem érti, az a gondja.. Vagy csak kelleti magát. Ha legközelebb ilyen jeleket küld, hűtsd le sztem és nézd a reakcióját.

De lehet hogy te értelmezed félre a jeleket és csak ilyen a csaj stílusa..

2010. febr. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is ilyen a stílusa.ha van barátja és jól megvannak akkor benned csak a jo barátot keresi :) de az is lehet h annyira nincsenek jóban és ilyenkor -ez csúnyán fog hangzani- jól jössz neki te,kicsit ápolod a lelkét (: rmeélem segítettem ;]
2010. febr. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát beszéld meg vele, kérdezd meg mit akar tőled.

Mondd el, hogy te járnál vele, de csak akkor ha otthagyja a pasiját, ennyi. Aztán lehet, hogy azt fogja mondani, hogy nem karja otthagyni a pasit, csak jó barát vagy, ennyi.

2010. febr. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, csak rosszul értelmezed a jeleket (:
2010. febr. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 thedani ***** válasza:

Nem akarok egy hülye női filmet idézni de muszáj. A Nem kellesz elégében megmondják, hogy ha úgy tűnik hogy nem érdekled akkor nem is érdekled. Szóval akármilyen jeleket látsz te, ha jó barát vagy akkor az vagy. Csak túl nyitott a lány, túl közvetlen veled és azt érted félre. Tudom milyen volt 15 évesnek lenni, az ember egy pusziba is bele tud bármit képzelni, ha nagyon reménykedik. Szóval szerintem az kell neki aki a PASIJA.

21\F V. Dániel

2010. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
thx a válaszokat
2010. febr. 11. 10:00
 7/8 anonim ***** válasza:
egy csaj mashogy viselkedik a baratjaval, mint egy fiu. kulonosen akkor ha 15 eves. te egy baratod, megpuszilnad? nem. egy csaj igen. ne lass bele olyan dolgokat amik nincsenek.
2010. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Ez a csaj egy ribanc
2010. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!