Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Márcsak 1 csók választ el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márcsak 1 csók választ el a boldogságtól?

Figyelt kérdés

szoval van egy lány akit már 1 hónapja minden héten találkozunk majdnem napi szinten(2-3 napot egy héten)

és minding ölelkezünk(ilyenkor lejebb csusztatom a kezem a fenekére...és nemszol)volt már szájra puszi is,és arcra puszi is.

már az elején mondtam h szeretnék vele összejönni és ő is összeakar.ma is találkoztunk és mondtam h közeleg a valentin nap és addigra jovolna összejönni...erre ő azt mondta h nem rajta mulik.

utána irt sms-t h:"ez amit csinálunk ez csak barátság,de mondtam h járni szeretnék vele és ehez ez kevés lesz amit csinálok" itt azt kell érteni h lépnem kell és megkell csókolnom?!

de én még nem csokoloztam és nemnagyon tudom h mi lenne ha rosszul sülne el:S

már mondtam neki h még nemcsináltam...és mondta h ha nemteszem meg akk nem is fogom tudni h h kell.

akk ez aszt jelenti h már csak a csók választ el bennünket???

köszi h elolvastad!

értelmes válaszokat kérek!

kor nemet is irjatok!!!

am ő is meg én is 16 évesek vagyunk


2010. febr. 10. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
csókold meg ...és ne erölködj ...úgy csókold ahogy neked is jó
2010. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bármit is csinálsz cselekedj mert hama megunja. Baromira 1xű dolgod van. Ahogy látom néha van szájrapuszi, ilyenkor szemébenézel közeledsz felé és csókóld meg. Smacizzatok. "Nem rajtam múlik" szöveggel már volt dolgom. Arra céllozhat, hogy lépjél már valamit és legyél cselekvőképesebb mert azt szereti.

Rem segítettem

2010. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy csókold meg:) Ne félj,attól csak rosszabb lesz,ha görcsölsz.Egyszerűen adj a szájára puszit,csak hosszabb ideig,és innen na..:) jön magától tényleg, csak ne legyél túl nyálas,kb ennyi amire figyelned kell,de menni fog! Sok sikert,írd le majd,hogy mi volt:)
2010. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csókold meg ő is arra vár!
2010. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát végülis igen segitettél...de a szájrapuszi is csak egy alkalommal volt,de akkor sem 1 db hanem jóh sok:D:P

de utána már nem is engedi h szájrapuszit adjak mert aztmondja h nem szereti:S

márcsak a csókban bizhatok...ami vasárnap rem h meg is történik...

2010. febr. 10. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:

20:02 vagyok. Lényeg, hogy legyél biztos abban amit csinálsz és legyél célratörő. Csajok szeretik ha "férfivel" van dolguk.(Ezt nem ugy értem, hogy kempeld be és levadászod:D Lassan de biztosan)

Amit levettem a szövegeidből az az, hogy a csaj már tett sokat érte, de te csak követed őt és nem lépsz.

Ezért nem akarhat szájrapuszit adni már, mert várja hogy csinálj már vmit. Ha nem akkor meg nem..:DÉn sem tudhatom 100 asra.

De azért ne kezdj el ott hajolgatni aztán vissza mert mégse akarod megcsokolnixD


-Hall

2010. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
úúú én értem mitől félsz velem is hasonló volt tökre féltem a csókolózástól meg minden, de aztán egy kicsit Hard Core szilveszteri bulin ( 1 fiú 8 lány) túlestem a dolgon nem volt a nagy romantikus elsőcsók de már tudom mi a lényege és nem félek tőle, sztem csak nyisd ki a szád és dugd bele a nyelved a szájába és lassan körbe körbe mozgasd az ő nyelve körül erről szól... Ilyesztőnek hangzik de ha a fenekét hagyta ezensefog megsértődni esetleg vegyetek peszgőt hogy oldja a hangulatott :))
2010. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*pezsgőt
2010. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaja piros rószát beledugsz a peszgőbe megnyerő sztem :D
2010. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!