Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen a nagyon jó csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a nagyon jó csajok nem szoktak visszajelölni, de azért sok jó visszajelöl és még sokszor ők is írnak először, ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ha van több olyan jónak mondható csaj akit annyira érdeklek, h még kezdeményeznek is (sőt nem 1 van aki kezdeményez egyéjszakást), ennek ellenére h lehet az h a legjobb csajok mégcsak vissza se jelölnek nemh nem írnak.
2015. febr. 7. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi számít nagyon jónak?
2015. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát akinek fullos teste van és szép arca, azaz tökéletes ^^
2015. febr. 9. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy érzik, hogy nagy a faszod. Nem nagyon nagy, de azért nagy.
2015. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D ennek meg mi köze hozzá?
2015. febr. 9. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
már az is nagy szám ha rádír a csaj! milyen képed van fenn? gyúrsz v audit vezetsz v milyen?
2015. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

vmi gagyi fos :D

ülök egy szobában

2015. febr. 20. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
En magamat alapvetoen nem soroltam volna a fullos kategoriaba, de tobben irtak, hogy csinos vagyok, szep az arcom es tudok helyesen irni (:D). En altalaban azert nem jeloltem vissza, mert az elso napok utan annyi levelet kaptam, hogy eleg volt ott szurni a pasikat..
2015. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy rohadt jól nézel ki.
2016. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!