Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi fér bele az első randiba/ta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele az első randiba/találkozóba?

Figyelt kérdés
csók szájra puszi kezét megfogni vagy mi?
2010. febr. 9. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezd meg tőle.
2010. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

14-15 évesen kézfogás.

16-18 évesen szájra puszi.

18-21 évesen csók.

22-99 évesen még a szex is belefér...


Amúgy minden csak két emberen múlik, mi az amit akarnak egymástól és mi az amit meg nem.

2010. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember és helyzetfüggő. Volt olyan srác, akivel még a csókig sem jutottunk el. A mostani barátommal viszont elég sokáig eljutottunk (parkban ruhán keresztül izgattuk egymást). Szóval nagyon csak egyénfüggő a dolog. A lényeg, hogy figyeld a másik jelzéseit. Ha odakerülsz, 99%, hogy tudni fogod, hogy meddig mehetsz el. A maradék 1%-ban meg kapsz egy pofont. 20/L
2010. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló: fail

amúgy szerintem csók is belefér ha már nagyon jó a hangulat.

2010. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. válaszoló... ehh azért ezt egy kicsit rossz volt olvasni :O

Peace

2010. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a gond a második válasszal?!
2010. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát manapság 14-15 évesek régen csókolóznak első randin :D

Vagy több is.. :D

2010. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a 2. válaszadó akár én is lehettem volna.


Mi a 1. randin akkorát szexeltünk, hogy csak na. Ennek 5 éve volt 3 éve a feleségem. Nincs itt semmi társadalmi konvenció.


Azt kell megtenni, ami mind a két félnek jól esik. Ha ez a szex akkor legyen úgy, csak csak beszélgetnek egy kávézóban dupla moccachinot kortyolgatva akkor az.

2010. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
attól függ..hogy milyen vagy te és milyen a másik..akár szex is lehet de az sztem már nem lesz hosszú távú..először inkább ismerjétek meg egymást és fokozatosan jöhetnek a dolgok.:)
2010. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Személyfüggő. Fogd meg a vállát, vagy a kezét, és figyeld a reakciót. Ha mosolyog, lehet több is :) Csak óvatosan kell kezdeni!
2010. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!