Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel első randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel első randira?

Figyelt kérdés
Másfél hét múlva találkozom egy fiúval,mindketten 21 évesek vagyunk.Személyesen még sosem találkoztunk,egy közös ismerősünk által ismertük meg egymást fb-on és elhívott randizni.Ő nagyon elegánsan öltözködik a hétköznapokon is,én is csinos lány vagyok.Szerintek hosszúnadrág magassarkúval és egy csinos felsővel vagy egy egyberuha ? előre is köszi :)
2015. jan. 31. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi nem tudjuk neked mi áll jól.
2015. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi? [link]
2015. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ruhát.
2015. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyan ruhába menj, mi tükrözi az egyéniségedet. Ne akarj más lenni, próbáld magadat adni!


Én imádom a cuki egybe ruhákat, szóval én biztosan abban mennék, de ez én vagyok. :D

2015. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel szoknyat, de az egyberuha sem rossz otlet. Praktikus viselet, ha actionre kerul sor, es amugy is noveli az esemeny valoszinuseget.
2015. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Valami pirosat ;) én is pirosat vettem fel az első randira és lett belőle második is :)
2015. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miniszoknya, piros neccharisnya, bugyi nélkül, térdig érő csizma, mélyen dekoltált felső, selyemsál, kiskabát, kihívó smink :D ha még így is kellesz neki, a tiéd a szíve egy életre!
2015. febr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amiben csinosnak érzed magad. Ha már a ruhaválasztás ekkora gondot jelent, akkor elképzelem mi lesz később. Nem kell rástresszelni az ilyenekre, ez csak egy egyszerű találkozó. Szórakozásnak kell lennie, nem főpróbának.


De konkrétan milyen egyberuha?

2015. febr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexvideót.
2015. febr. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!