Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány évfolyamtársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány évfolyamtársam, aki tetszik nekem, egy csoportba vagyunk nyelv órán. Nem ismerem nagyon, néha szoktunk egy egy rövidebb beszélgetést ejteni. Szerintetek hogy hivjam el randira, hogy próbáljam megismerni jobban? Nem szeretnék nyomulni.

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 21:28
 1/7 A kérdező kommentje:

Lemaradt: Nem tudom,hogy bejövök-e neki,néha szokott engem nézni nyelvórán,majd énis rápillantok,1-2 másodpercet nézzük egymást majd elfordulunk

F/15

2015. jan. 30. 21:29
 2/7 A kérdező kommentje:
Még lemaradt,hogy a kiszemelt, úgymond a menő csajokkal szokott lógni,én meg nem az a "vagányfaszamenőzőnikecipős csávó" vagyok,hanem a normálisbb fajta, jól tanulok,de azért erős vagyok,kondizok stb.
2015. jan. 30. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Így hívd el: Szia, nagyon szimpatikusnak tűnsz, esetleg lenne kedved találkozni?

Tudom h szarul hangzik, de ez beváll ha csíp téged

2015. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,az a baj,hogy nem tudom elhivjam-e,mert azért ahhoz sincs kedvem,hogy ha elhivom,nemet mond és ezután meg ez legyen a suliba a téma... :/ Amúgy köszi az ötletet,lehet megpróbálom
2015. jan. 30. 21:51
 5/7 anonim válasza:

Hívd el, legalább nem facen hívod el ez előrehaladás. Miért lenne gáz? Te legalább próbálkozol, szard le őket meg mond nekik, hogy legalább próbálsz valamit tenni annak érdekében, hogy legyen valakid. Ha elutasít ne szomorodj el, számtalan lehetőség áll előtted, és ne szalajszd őket el ahogy én tettem annó! :) Jó amúgy van barátnőm, de nem éltem ki magam a gimnáizumban.

19/f

2015. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm,köszi a tippet! :)
2015. jan. 30. 22:08
 7/7 A kérdező kommentje:
És hogy hívjam el,mit mondjak?
2015. jan. 30. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!