Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek egy ilyen nem-átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen nem-átlagos helyzetben? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Csomó kérdést olvastam itt az első randiról, csókról, hogyan szólítsam meg a lányt aki tetszik, de ez mind normális emberekre vonatkozott. Az az igazság hogy én nekem szociális fóbiám van, nem csak ez a bajom, de ez a legsúlyosabb :S eddig megvoltam vele, játszottam a sérthetetlent és soha nem nyitottam senki felé, az is csoda hogy van most két barátom, mármint olyan igazi.


De lassan 17 vagyok, és hát nem tehetek ellene semmit, én is vágyom már egy párkapcsolatra. Látásból ismerek egy lányt aki nagyon tetszik nekem, évfolyamtársam.. sajnos személyesen nem ismerem, nem is tudok róla semmit :S csak a nevét azt csá :( azzal meg túl sokra nem megyek... igaz nem ismerem, de ránézésre ő a tökéletes, hibátlan a teste, nagyon szép az arca, és az öltözködése/stílusa sem visszataszító (nem emo, nem egyéb gusztustalan divatmajom)

megőrülök érte, de nem tudom hogyan tudnám egyáltalán megismerni, egy kicsit közelebb kerülni hozzá, egy közös ismerősünk talán van, de nem tudom mennyire számíthatok rá.. úgy érzem mindenre fel készülnöm, de tudom hogy ez nem fog menni, pedig amíg nem megyek biztosra nem merem megszólítani sem :( attól félek addig várok míg túl késő lesz. Mit tudtok tanácsolni?


2010. febr. 8. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg A nyomozó c. filmet.
2010. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
küldj nekem 1 liter majmot és meglátom mit tehetek
2010. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nincs mindenkire érvényes recept, de ha megszólítod és beszélgettek, ismerkedtek nem lehet gond, mástnem 1 új imserettség. a szociális gátlást pedig csak te tudod kezelni úgy hogy elkezdesz kisebb nagyobb közösségekbe járni SZEMÉLYESEN, beszélgetsz az emberekkel...stb.
2010. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha ne mondd azt hogy nincs esélyed !

mindig van! és hogyha bízol magadban és mindent megteszel érte akkor meg is szerezted :)

szoríítok neked :) L/17

2010. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát az előző válaszokat szóra nem méltatnám

Ha tényleg akarod aszt a lányt akkor muszáj lépned valahogy (pl a közös ismerős) de sztem a tétlenségnél rosszab dolog nincs.

Hogy látod minden nap de "messze" van mégis aszt elviselni nem lehet.

2010. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs javítok az első kettő válasz nem az előzők bocs mégegyszer
2010. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Itt a valentin nap!Pénteken vigyél neki egy szál vörösrózsát csak add neki oda és ne szólj semmit!És ha ő keres téged akkor biztos összejön!

melonhead

2010. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

20:31 ez naggyon jó ötlet :P kár hogy nincs hozzá merszem :(

Voltak egyébként még jó válaszok, köszönöm őket :) a gond hogy ez tényleg nem szimpla beszariság, ha elég rossz szituációban vagyok akkor akár teljesen be is pánikolhatok. Vagy elkezdek teljesen hülyén viselkedni (mint pl kémia felelésnél... a végén majdnem az igazgatóiban végeztem) amit eddig mondtatok az persze talán szép és jó, de ezeket az átlagos dolgokat tudom, igazából nem tudom mit vártam ettől az egésztől itt, talán valami kis szikra ami megmozdít bennem valamit és utána fejlődésnek indulok :O

Ja, 19:00 - "Hogy látod minden nap de "messze" van mégis aszt elviselni nem lehet." - mennyire igazad van :(

2010. febr. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!