Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem oda randevúra, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem oda randevúra, és már nem várt rám. Mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok.Van egy srác aki nagyon tetszik nekem. De nem első alkalom hogy lekések, vagy lemondom a vele való randikat. Tényleg mindig közbe jött valami. Még semmisem történt köztünk, és tudom hogy most nagyon neheztel. Azt hiszi csak szórakozom vele. Van valakinek ötlete, hogy mivel oldhatnám a feszültséget? Valami kis ajándék még túl személyes lenne?
2008. aug. 20. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha te hívod el valahova, és meg is jelensz a randin, az bőven elég...

Mondjuk át tudom érezni a srác helyzetét, én is vagy 3-4 órát vártam barátnőmre az első randin (igen... enyitt késett), de megérte, ez már 3 éve volt :D

2008. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el őszintén, hogy mi jött közbe, és kérj elnézést. És mutasd ki, hogy nem direkt szórakozásból csináltad, hanem tényleg komolyak a szándékaid vele. Ennyi elég kell legyen.
2008. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyit késhettél és hányszor,de mindenképpen beszéld meg ezt vele,hogy ne gondolja azt,hogy csak szórakozol.Őszintén mondd el neki,hogy mi volt és ha legközelebb randit beszéltek meg,próbálj meg időben odaérni.

Ajándékra nem gondolom,hogy szükség lenne,inkább legyél vele őszinte.

2008. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ajándékot semmiképpen ne vegyél neki, inkább lepd meg egyszer, úgy, hogy elmész a munkahelyére/sulijáb, vele találkozni, nézzél szép, búnbánó kutyaszemekkel rá, és kérjél bocsánatot. vagy összejön, vagy nem (pláne, ha ez már nem az első alkalom volt)
2008. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha mar tobbszor elofordult jogosan hiszi h csak szorakozol vele. Rakd magadat az o cipojebe es te mit csinalnal ha a pasi kesne allandoan, vagy torolne a randit??? neked is megrendulne a bizalmad a pasiban vagy nem?? legalabb ha kesel a minimum h felhivhatnad h sorry kesek es megmondod kb mennyit.. akkor legalabb tudja mire szamit es nem csak all mint egy faszobor.. oszinten ha en pasi lennek es az en csajom kesne allandoan akkor nem igazan hinnem h akarnek egy ilyen lanytol vmit a jovoben.. hisz nehez megbizni es alapozni a masikra igy.

most lehet lepontozni de en csaj letemre ha egy pasi ezt csinalna velem nem lennek ra kivancsi akkor... egy ido utan..

2008. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló: a kérdező szerintem nem azt kérdezte, hogy mi a véleményed a problémáról...

Szerintem most te kezdj el szervezni pár randit, de ne kávéházban ücsörgést, hanem valami érdekes szórakozást. És persze ne késs! Biztos, hogy hamar kiengesztelődik (ha valóban szeret:))

2008. aug. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igaz ami igaz...elcsesztem. De tényleg nehéz manapság randikat szervezni:) A halálom amikor megkérdezi a férfi: na és hova menjünk, mit akarsz?

Bárcsak ne lenne ilyen "kegyes hogy választhatok". :) Köszönöm a hozzászólásokat.

2008. aug. 23. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!