Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha az első randira már bugyi nélkül megyek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 14:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is mindig bugyi nélkül mentem. Még a zsebemben se volt egy fia bugyi sem.
2015. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Az ilyen kérdésekre mindeig hamarabb érkeznek válaszok mint az átlagos témákban feltettekre :) Amúgy mindig bugyi nélkül vagyok télen nyáron mert kényelmesebb és akárki akármit mond higiénikusabb mert nem pállik bele semmi. Mindig van nálam törlőkendő szóval ha valami kijön akkor sincs gáz. Jah és a fiúk örömére nincsenek nadrágjaim csak szoknyáim :D
2015. jan. 15. 15:14
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező az utolsó hozzászólásoddal nem értek egyet.Kétlem,hogy higiénikus lenne..Nem hiába találták fel..Otthon még oké lenne,de utcán,egyéb helyeken kétlem.

Az meg,hogy van nálad kendő...Huu,evvel megváltottad a világot :)

2015. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

Ha bepállik nálad a cunci, akkor ott valami nagyon nagy gáz van... Vagy nem tudsz magadnak megfelelő ruhadarabot választani, vagy eü gondjaid vannak...

A kendőtől meg csak a haját tépi a nődokim... ő mondta, hogy egészséges nőnél több kárt csinál mint hasznot.

2015. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy követni kell a példámat csak azt hogy én így gondolom a vélemény szabad dolog én mindenkiét tisztelem csak nem mindenkiével értek egyet
2015. jan. 15. 15:18
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, akkor felesleges volt megkérédezni hogy gáz-e ráadásul még írod is hogy "a fiúk örömére" mindig bugyi nélkül vagy és így gondolod, mert így jobb, stb...
2015. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Látod itt hiba volt ilyet megkérdezni. Egyébként meg mindenkinek a saját élete azt csinál amit akar. Én például sosem védekeztem a futó alkalmi kalandoknál sem, most meg van családom, kisfiam, nem vitt el semmi nemi betegség, nem is kaptam el, talán egyszer volt csak valami gyulladás egy futó kaland után, 1x bekentem kenőccsel és elmúlt...

Barnabás

U.I.: Szóval kicsit túl vannak itt parázva a dolgok Európában, nem Afrikában vagyunk...

2015. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ott állsz mondjuk a buszon, kijön valami, te meg előkapod a kendőt és megtörlöd. Nem, szerintem nem gáz. A 99-es buszon pl. simán elmegy.
2015. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
ribizligizi!!!!!!!!!
2015. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
leszel a barátnőm? *-*
2015. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!