Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő alatt lehet belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt lehet beleszeretni valakibe? Néhány randi után az még csak vonzalom?

Figyelt kérdés

Abból kiindulva, hogy azt mondják, abba lehetsz csak szerelmes, akit már ismersz, igazán megismerni valakit pedig csak az összeköltözés után lehet. (gondolom)

Szóval attól, hogy néhány randi után már azért ismerem kicsit, és folyton mámorban járok kelek, az még csak vonzalmi mámor? Szóval ő az első lány, aki iránt ezt érzem.

Már az első randi után is ezt éreztem, csak nem ilyen erősen. Szerintem már az első randi után sem csupán fizikai vonzalom volt, hanem lelki vonzalom, mert azóta érzem ezt, amióta kicsit már ismerem, szóval...

Vagy ez már kialakulóban lévő szerelem?

Az első randi kb. két óra volt. Lehet ez már kialakulóban lévő szerelem, vagy ez csak lelki vonzalom?

vagy eleve a lelki vonzalom a szerelem? nem értem


2015. jan. 11. 15:02
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy mindegyik ugyanaz az érzés, ami csak akkor teljesedik ki, ha minden stimmel, és akkor lehet hívni szerelemnek?
2015. jan. 11. 15:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy a szerelem érzése volt-e vagy sem,de én már randi előtt mikor 1-2 hétig beszéltem a párommal,már akkor úgy éreztem,hogy teljesen belészerettem.Az első randinkon csak mégjobban megbizonyosodtam róla.Nem tudom leírni,mit is éreztem...:)

Már 6 éve együtt vagyunk(és még mindig szerelmes vagyok:D )

2015. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt vallom,hogy létezik szerelem első látásra, és létezik olyan is,amikor csupán szimpatikusak vagytok egymásnak, de idő kell, hogy elmélyüljön a kapcsolatotok. Ahhoz pedig több randi kell, hogy egymásra tudjatok hangolódni. Szóval az ilyenből is simán lehet szerelem! :) Hisz az ember minél több időt tölt valakivel, annál jobban megismeri és ráhangolódik. Persze némi vonzalom is kell mindehhez.
2015. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!