Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit illik első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik első randin?

Figyelt kérdés

Első randim lesz egy sráccal,ő 21,én 15 vagyok.Illik neki ajándékot,egyebet vinni?(Saját készítésűre gondoltam)Hozzá megyünk,ez nagy vétek első randira?Jól ismerjük egymást,én elég szolid ember vagyok,ő pedig közvetlen és perverz (hogy az ő szavaival éljek.)

Mire számítsak?


2008. aug. 19. 18:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem kell ajándékot vinni. Nem rokonlátogatásra mész! Amúgy meg ha beismeri hogy közvetlen és perverz, nem kéne felmenni hozzá. Még csak 15 éves vagy, nem tudod megvédni magad! Honnan tudod hogy megbízhatsz benne ha még nem találkoztál vele? Különben is, az hogy neten kedves veled lehet hogy csak egy álarc! Ajánlom neked hogy inkább valami nyilvános helyre menjetek először, pl cukrászda.
2008. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
VÁRJUK A FEJLEMÉNYEKET!
2008. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jó hogy vannak már érdeklődők is,hétfőn tudok többet is mondani...
2008. aug. 20. 17:40
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, hétfőn beszámolót kérünk! :)
2008. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
39%
Engem is érdekel milyen volt! :)
2008. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki tiltakozott és le akart beszélni,de igenis jó volt.Közvetlen,kedves,romantikus,perverz ugyan,de határtisztelő.Minden a lehető legjobban ment,filmeztünk,beszélgettünk,közelebb kerültünk egymáshoz.
2008. aug. 25. 17:18
 17/18 anonim ***** válasza:
31%
Gratulálok, sok boldogságot nektek! :)
2008. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
gratulálok és örülök nektek:D
2009. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!