Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívja fel magára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívja fel magára a figyelmet egy lány?

Figyelt kérdés
Ha pl látok egy helyes pasit buszon, akkor mit kell csinálni? :D
2010. febr. 5. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
véletlenül egy kanyarnál huppanj bele az ölébe xD
2010. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is kíváncsi lennék. Van pár ötletem, de lehet én nem lennék rá képes, mert túl félős vagyok ilyen téren.

Mosolyogj rá! Abból tuti veszi az utalást. Ha buszon látod meg, és szabad mellette a hely, akkor kérdezd meg leülhetsz e, és aztán ha rád néz, jön a mosoly. XD

A legjobb, ha mosolyogsz. Abból mindenki tudja, hogy kedveled vagy ugye tetszik neked. Ezt utcán is, buliban is, meg bárhol. Csak ügyesen!


Nekem rossz, mert ha látok egy helyes fiút az utcán, nem jön belőlem mosoly. Nem tudom miért. Valószínűleg leblokkolok, mert nagyon helyes. Pedig mosolyogni egyszerű! :D

2010. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én is ilyen vagyok :D :/

Meg az a baj, hogy eleve ha ránézek egy olyan pasira aki tetszene, akkor zavarba jövök és arra gondolok, hogy: tuti csak azért nézett rám mert kócos vagyok, el van kenődve a szemfestékem, szóval van rajtam valami furcsa.

Na de azért feltettem a kérdést, hogy mit kellene csinálni...


Meg igazán van egy pasi akit szoktam látni néha-néha. Illetve még tavaly ősszel rendszeresen, meg most egy pár napja újabban. És megtaláltam iwiwen :D És ott is szimpatikus. (De még mielőtt azt írná valaki, hogy jelöljem be, nem fogok egy idegent bejelölni, mert az gáz.)

2010. febr. 5. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem gáz... Egyébként is nem kell mindjárt bejelölnöd, mivel nem ismered. Elég ha írsz neki egy üzenetet... biztos vagyok benne, hogy pozitívan reagálja le, még ha te azt is hiszed, hogy ez nem így van. Nem fog lenézni érte vagy ilyesmi, sőt...
2010. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

21:46-os vagyok.


Nekem is tetszik egy fiú, de csak utcán látom, még soha nem beszéltem vele. Pont úgy mint te, kikerestem csak én a myvipen, és én bejelöltem bátran. Nagyon rossz volt, mert visszautasított. Pedig általában ha valakit csak látásból ismerek, azok mindig visszajelölnek. Ezek szerint ő egy kivétel! De hát ez van. De azért te megpróbálhatod, hátha ő visszajelöl. Ha meg nem, akkor sincs semmi baj. :)

2010. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
hívd el wowozni
2010. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
90%

Nálam ez úgy szokott lenni, hogy mosolygok rá és kedvesen nézek,köszönök neki egy jó nagyot...:)

Én nem is olyan rég én vallottam be mindent neki sms-ben...:)

És kiderült, hogy én is bejövök neki és azóta alakul már valami...:)

Ne legyél félénk mert egyszer élünk...:D

Sok sikert...:)

2010. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
75%
Akár hol is látod meg a mosoly az ami elárul mindent...:)
2010. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

most mért kell ilyen szánalmas válaszokat írnotok?? sose értettem meg ezt...

szerintem is mosolyogj rááá :) szemezzetek:)

ha keresi a tekinteted akkor már van ott vmi.

de sose nevess hangosan...vagy akarj feltünősködni, mert az taszítja a pasikat ...:(..xD

2010. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szia, írnál nekem egy privát üzenetet hogy melyik buszon is szoktad látni? :) mert én pár napja szeretnék szemezgetni egy aranyos lánnyal a buszon reggelente, és ősszel jártam ezzel a busszal meg pár napja láttam meg ezt a lányt, és nekem csak iwiwem van. Nekem is ugyanez a helyzet h tetszik egy lány, megtaláltam iwiwen is, szimpatikus nagyon csak nincs bátorságom leszólítani... :S pedig szeretnék nagyon megimerkedni vele, remélem írsz és talán Te vagy az :)
2010. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!