Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez meg mi akar lenni, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg mi akar lenni, és még a nők kiszámíthatatlanok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek valószínű hogy tetszem, sokszor szokott nézni meg régen sokszor nézegette az adatlapomat, volt nem egyszer hogy haverjaival figyeltette hogy rá nézek e, ezt onnan tudom mert hallottam is hogy mondták neki hogy rá néztem e.Nem is igazán foglalkoztam a sráccal, de ha belegondolok ha odamerne jönni hozzám lehet hogy adnom kéne neki egy esélyt, nem szoktam sok mindenkinek kb. 10ből 2nek.A srác normálisnak tűnik,csendesnek mint én és nem egoistának.Most nem tudom eldönteni hogy azért figyel vagy figyeltet e mert tetszem neki vagy csak szórakozik(kb 1 év van közöttünk)?

L16


2010. febr. 5. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem néznék azért rendszeresen egy csajt mert szórakozni akarok vele,biztos tetszel neki mi lenne ha lépnél,mert lhet elszalasztod?!?
2010. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, csak nem mer lépni.
2010. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá te!! Ááááááááá
2010. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tetszel neki!!:)
2010. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!