Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdezzem meg tőle? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem meg tőle? Van egy csaj az osztályba és nem tudom mit csináljak, tetszik nekem és nemtudom ő mit gondol. Ma is odaült hozzám órára. Szerintetek? 15/f

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Osztályba ne csajozz, ez olyan szabály, mint hogy: házinyúlra nem lövünk!
2010. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de nagy bajaid vannak te jóóóóó égggggggg
2010. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14-24-egy egyet értek!

Az osztálykapcsolatokból semmi jó nem sülhet ki. Pláne ilyen fiatalon némelyik lány inkább még a barátnőivel foglalkozik, a másik oldal pedig túl játsza magát:D

2010. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az az "osztályban ne csajozz" helyzetfüggő, nekem az első barátnőm az egyik osztálytársam volt, és tök jó volt.

A kérdésedre a válasz: hívd el ide-oda, szervezzetek sulin kívüli programokat (mozi, cukrászda, séta, korcsolyázás, stb. - nem a pénzköltés a lényeg, hanem a kettesben levés), azaz: randizzatok. Ha a csaj ebbe szívesen megy bele, az jó jel. Ha pedig majd valamikor (néhányadik randin) megsimogatod, megfogod a kezét, és nem húzódik el (netalán éppen hozzád bújik), akkor bingo.

De... és ez sokkal fontosabb szabály, mint a nyúlra lövöldözős... egy kapcsolat előtt és az elején nem beszélünk a kapcsolatról. Tehát szavak nélkül kell kérdezned, pl. úgy, ahogy az előbbiekben leírtam.

2010. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Házi nyúlra nem lövünk.... csak ha támad;)
2010. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyátokba menjetek...Télleg nemjó az osztárlytársas dolog de sztem lazán összejöhet...csak ne váljatok erl haragban...Nemtudok írni ne csesztessetek xd
2010. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az osztályon belüli kapcsolatokból általában nem sül ki semmi jó, nem akarlak elkeseríteni, de akik így jönnek össze azok egy idő múlva antiszociálisok lesznek, és kiesnek bizonyos szinten az osztályközösségből, és már csak az osztály miatt is szakítanak, mert nem akarják elveszteni a barátnőiket barátaikat! én most ezt látom, mert az osztályomba van akik járnak...
2010. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz az infót:D
2010. febr. 7. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!