Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Egy tökismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy tökismeretlen srác odalép hozzátok az utcán. Milyen "szöveg" tetszene nektek, amivel elhív randizni? (mondjuk, hogy ideális a külseje, szal az nem számít)

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Elkepzelem, ahogy allok a buszmagelloba, egyedul, es odajon egy srac ilyen szoveggel: "Bocsi, szabad ez a hely?" Es odaall mellem... Mondjuk hangulat fuggo, meg persze attol is fuggne, h hogyan mondja a srac, de egy nagy mosolyt tuti kapna. :)
2010. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Naugye, de egy szórakozóhelyen meg milyen lestrapált klisé már ez a szöveg. Legutóbbi barátnőmmel úgy ismerkedtem meg hogy megkérdeztem tőle gyakran jár-e ide...a buszmegállóban.
2010. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ut. e. vagyok.

Es mit szolt hozza a lany? :D

2010. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Természetesen lehülyézett...négy évig voltunk együtt..
2010. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Azta. :)
2010. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Hé kisjány!Kinyalnálak,mint hajléktalan a lecsóstálat!
2010. febr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Höhö, hát ha már együtt vagyunk egy ideje jó poén lehet, de első benyomásnak ez azért elég alpári :D
2010. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát legjobban azt tetszene, ha a szépen megkérne, hogy parancsoljak rá a kutyáimra hogy eresszék el xD Szóval nem ismerkedem utcán, van még egy csomó más hely. Ha én kimegyek az utcára akkor dolgom van. És nem randizok ismeretlen emberekkel. Hogy valamennyir eis tetszen egy fiú, ahhoz ismernek kell a jellemét mert a külső kicsit sem számít addig. Nekem így jó.
2010. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
59%

Szép a szemed. Megfoghatom? :D

Nekem tuti bejönne :D

2010. febr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
legyen udvarias és mondja meg egyenesen h mit szeretne és nem legyen az a "laza vagyok szét esem és olyan paraszt hogy ugat".hozzám egyszer oda jött a buszmegállóban egy srác és azt mondta h úgy kinyalna,kiszopná a pi*ból a sz* is meg ilyenek.
2010. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!