Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitcsináljak? Bővebben lennt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Gondolom van köztetek pár olyan, akinek hha megtetszik vki, egyből rákeres iwiwen-myvipen, és még ha nem is ismeri, akk megjelöli ismerősként aztán aggódik órákat h vajon visszajelöl-e az illető vagy sem ... :$ :D

Nos, énis szoktam, vissza is jelölnek a fiuk, de tényleg az a baj h nem ismerjük egymást, és hha jönnek velem szembe a suli folyóson akkor zavarba jövök, mert csak bámulnak a képembe, és én sem tudom hogy köszönjek nekik ilyenkor vagy mi legyen ... kínos kissé, főleg h egyértelmű h azért jelölöm meg őket mert tetszenek :S

Szval a kérdés adott, hha visszaigazol ismeretlenül nektek a fiu/lány és aztán összefutottok vele, hogy reagáltok?


2010. febr. 4. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nincs se iwiwem,se myvipen,nem is volt,nem is lessz,lehet ezért nem kérdezek ilyet.de egyértelműen leszólítom ha akarok tőle vmit.

23/ff

2010. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
lesmárolom.:D vagy egyből viszem leszoopatni:D^^ nemám.:D igazábol.. köszönhetsz neki.. vagy csinálj egy MSN-t és vedd fel. ott megismerhetitek egymást:) 14/F
2010. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát de legalább írnál egy levelet hozzá hogy szeretnéd megismerni,vagy h felveheted-e msn-re...stb... metr így tényleg elég fura helyzet :S
2010. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nemakarok nyomulni, de kissé kínos h jönnek velem szembe, és nemtudok hogy reagálni .... ha köszönök lehet azért néznek, ha meg elmeek mellettük akk lehet bunkónak tartanak
2010. febr. 4. 21:59
 5/11 A kérdező kommentje:
én csak azért jelölöm meg mert látásból ismerem és tetszik :D lányvagyok, nemjön be nekem h irok h jajj de tetszel blablabla:S
2010. febr. 4. 21:59
 6/11 anonim válasza:
keress meg iwiwen vagy myvipen Blúúdii néven. vegyél fel msnre:D és ott adok tanácsot ha kell.^^ésmég el is mondhatod mi a szitu.:) 14/F
2010. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Keress meg engem valamelyik oldalon, és akkor nem kell órákat izgulnod, hogy mikor jelöl vissza az illető (9-24 között valószínű 10 percen belül)

Utána a köszönés egy szia mindkettőnk részéről, ha szimpatikus vagy, puszit is adhatsz. Aztán kicsit beszélgetünk, és egy darabig nem kell jelölgetned senkit, és aggódni a visszajelölések miatt, meg hogy mit köszönj, köszönj-e :)


23/f

2010. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

lol 22:03 :)

(én a 22:04 :))

2010. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
írjmár egy privit :D
2010. febr. 4. 22:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Írnék, de nem engedélyezted :)
2010. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!