Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gátlásosabb lányok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gátlásosabb lányok még félénkebbek, ha tetszik nekik a srác?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztam egy lánnyal, akivel rengeteget leveleztünk, chateltünk, és tudtam, hogy nagyon félénk, önbizalomhiányos, de én is tapasztalatlan voltam, hozzá hasonló lányokkal meg abszolút nem tudtam, hogy hogyan is kellene bánnom, úgyhogy nehéz dolgom volt. Beszélgettünk, de ő kicsit csendesebb volt, visszahúzódott, viszont nagyon sokat mosolygott, lesütötte a szemét, az idő majdnem felében a padlót nézte, és mosolygott, és ha rám nézett, akkor is. Nem tudtam eldönteni, hogy ez mi, most akkor vajon bejöttem volna neki? Vagy egyszerűen csak zavarban volt? Elsősorban hasonló lányoktól kérdezném, hogy ti milyen esetben viselkedtek így, ilyenkor tetszik-e nektek az illető, vagy azért vagytok ilyenek, mert nem akartok tőle semmit. Köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 29. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszettél neki. Ilyenkor bátorítani kell, segíteni, hogy fel tudd ismerni a jeleit.
2014. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én is tapasztalatlan voltam, és féltem, hogy elijesztem, ha nagyon nyomulok, nem tudtam, hogy meddig lehetne elmenni. Testbeszéddel próbáltam mutatni, hogy érdekel, meg minden, de sajnos olyan hülye voltam, hogy bókolni nem mertem, pedig eszméletlenül gyönyörű és csinos volt. Plusz azt hittem, azért ilyen, mert kínjában mosolyog, és biztosan azért húzódik vissza, mert csalódott bennem.
2014. dec. 29. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!