Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy srác de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác de 16éves én meg csak 13. Mit tegyek? AM lány vok.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik és félig belé vok zúgva.De nemtudom h mit tegyek h felkeltsem az érdeklődését. Én nem vagyok olyan fejlett.Túl kicsik a melleim és ezért a legtöbb fiú már nem is néz rám.Már megjött meg minden.Meg nem vok kis picsa aki még kise nőtt a földből.CSak nagyon tetszik.És szeretnék vele járni.Bár valószínű h nem tetszek neki.Igaz mégcsak pár hónapja ismerem őt.Nem tok róla sokmindent csak nagyon tetszik.Segítsetek.Köszi:)
2008. aug. 18. 17:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom h tetszek-e neki.Lehet.De nem igen mutatja ki.Bár azt mondta nem igen nagyszájú.Szal lehet csak az a baj h félénk?:ONem tudom.Segítség:(
2008. aug. 18. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem próbálj közeledni felé...Ne játszd meg túlságosan magad...próbálj természetes maradni.

Igen sok csalódás vár még rád,de hidd el,úgy fogd fel mindet,hogy van valaki,aki csak rád vár. A többi csak szórakozás...

2008. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
egyet értek az előttem szólóval de azért vigyázz lehet hogy csak ágybaakar vinni ha akar is vmit...
2008. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Probalj kozeledni fele, de ne vidd tulzasba, meg fiatal vagy a "nagy" szerelemhez. Amiatt meg ne aggodj, hogy kicsik a melleid, 20 eves korodig raer meg noni, a te korodban meg nem a mellekkel kell hoditani. Sok sikert!
2008. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi!De elmondhatom neki h tetszik?VAgy csak utaljak rá?
2008. aug. 19. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem célozgathatsz rá...
2008. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves pasi vagyok. Nem mondok konkrétumokat, csak néhány apróságot, amivel engem meg tud fogni egy leányzó. :) Azzal, ha valaki figyelmes a másikkal, de nem "rátapad, nem hagyja élni", nagyon sokat el lehet érni. Ha beszél, vicceskedik, figyelj rá, nézz a szemébe, mosolyogj. Ezzel biztosan felkelted az érdeklődését. Ha látod, hogy segítségre van szüksége, szó nélkül menj oda hozzá, de azért ne zaklasd. Lehet, hogy apróságoknak tűnnek, de nekem ezek a dolgok rengeteget jelentenek. Ha buliban vagytok, kérdezd meg kér-e valamit inni, vagy enni, és ha igen, tölts neki Te italt, vagy készíts neki Te egy kenyeret. (Pl. nyársaláson nagy segítség, ha nem egy pasinak kell a kenyeret megcsinálni.) Ha látod, hogy egyedül van, senki nem foglalkozik vele, menj oda hozzá egy pohár itallal, hogy tessék, igyunk meg valamit. De NE feltűnősködj, csak finoman, apró jelzésekkel! Ne idd le magad, meg ne cigizz miatta, hogy jajj, majd emiatt biztos figyel rám. Hát, remélem tudtam segíteni. Biztos neki is bejönnek azok a dolgok, amik nekem. :) De persze minden ember más és más. Sok sikert!
2008. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!Nagyon rendi vagy:)*.*
2008. aug. 21. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!