Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Roma fiuk roma lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma fiuk roma lányokkal jönnek össze szívesebben, vagy a magyar lányok is tetszenek nekik? Romák válaszát szeretném inkább kérni.

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én félig roma vagyok, és roma barátnőm nem volt, mert nem találtam semmii értelmeset.
2014. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dikk a rák egye ki a sívedet, há persze hogy a mádzsár gádzsikkal, more.
2014. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a cigusok utaznak a magyar lányokra - akik meg vannak olyan hülyék hogy engednek nekik sőt sokaknak "zsánere" a rejtett erőforrások csapata.
2014. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az számít ki a csinos. nyilván a környezetemből választok akiket ismerek is.ha gazdagabb környéken élnék meg beszélgetnék magyar lányokkal is akkor azok tetszenének . most így marad nak azok akiket nap mint nap látok, és van róla véleményem miben oké hol kéne még fogynia stb
2014. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak magyar lányok tetszettek mindig. Vannak szép roma lányok, de vhogy a magyarok jönnek be. Csak egy a bökkenő. Tudom, hogy nem szeretik a romákat így esélytelen vagyok náluk, hiába van több diplomám.


Mondjuk okolni se tudom őket amiért nem szeretik őket, mivel vannak olyan romak akiket énis utálok.


Csak sajnos egy kalap alá vesznek azokkal akik lopnak stb...


Ez a legnagyobb baj.


pl : Ahova jártam egyetemre, ott is megfigyelhető volt, hogy a magyar lányok kissé távolságtartóak voltak a roma fiúkka lszemben, pedig láthatták, hogy ők nem olyanok akik lopnak, csalnak stb...Teljesen normálisak voltak.


Én esetemben hiába lenne olyan magyar lány akit szeretnék, megtennék érte mindent mégis az lenne bennem hogy nem vagyok elég jó neki, mivel roma vagyok. Hiába a családom és a rokonaim is tanultak stb..

+ biztos a környezete ellene lenne ennek a kapcsolatnak. Szülei se fogadnák el , hogy egy roma fiúval jár.

2014. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!