Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (Bővebben lent! ) Valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Bővebben lent! ) Valaki, vélemény, felvilágosítás, akármi?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy van 1 lány (25 éves) én 23. Régről ismerem (úgy 4 éve) de csak neten, és amennyi lejött belőle ez idő alatt is szimpi volt, de mindig volt barátja, nem is találkoztunk hébe hóba beszéltünk. most úgy alakult nem régiben, nem lett senkije és találkoztunk..mozi/sörözésre, nagyon jól éreztem magam úgy tűnt ő is, és személyesen sajnos, nagy hatást gyakorolt rám.. elhívtam még egy ilyenre, ami későbbre lett halasztva, (jöv. péntek).. viszont fura, hogy e közben nem igazán kommunikálunk neten? 1-2 mondat max, meg ez a tali fixálásról, és ez nem fura kicsit? Megszoktam, hogy ilyeneknél ha tetszettem akkor utána egyvégben megy az irogatás (univerzálisan).. ez 1 kapcsolat nyitáshoz szar kezdés? pl. egyik barátom velem egykorú szintén a barátnője 28 éves és még nem jöttek össze ők is egyvégben csüngtek az íráson is..?

Illetve még valami, bókoltam finoman én helyben ott is neki, utána is írásban... ez elég ahhoz, hogy levágja nem haverkodni szeretnék és ezért kértem még 1 találkozót?

Vagy mit tanácsoltok arra majd ott, hogy felhívjam erre a figyelmét? (a tényszerű kijelentésen kívül) elég az ha olyan programot eszkábáltam össze amiből érezhető? mozi, valami kreatív pub utánna, és budai vár? vagy, hogyan lehet? sok lánynál próbálkoztam már konkrétan ő a 10. ebből eddig 1 jött össze félig (de ki számolja :P), nem csak amiatt mert nem vagyok a legjobb pali (önkritika) hanem mert sokszor infantilis baromságokat csinálok, helyzethez nem illő dolgokat stb... viszont ezt nem szeretném elbaszni :O őt nem szívesen írnám fel erre a listára, ha van ötlet a program javítására azt is szívesen venném (kicsit sablonosnak érzem) (én gondoltam olyanra is h valami táncos hely Budapest belvárosában de nem konkrétan partizós hely, ilyen Instant meg szarok hanem stílusosabb persze viselhető árkategóriában, ilyet valaki tud?)



2014. dec. 27. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak beparáztál... Relax. Beszélgess vele úgy mint eddig, kapd elő a romantikus részed arra az időre, aztán megdugod, kész, ennyi.
2014. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hé ne csak ez a balfácán írjon, evidens, hogy "dugásnál" többet akarok :D különben nem vetemednék, hogy írjak ide :o
2014. dec. 27. 02:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem elég, és nem is kell levágja, hanem azután is hívd találkozni, és azután is, és egy idő után mondd, hogy randizni hívod. Azután még pár alkalom után kérd meg, hogy legyen a kedvesed.
2014. dec. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért nem dumáltok, mert már 4 éve ismeritek egymást. A többivel gondolom egy szót nem beszéltél a múltban.
2014. dec. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!