Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S! Szerintetek tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Már sokan mondták, hogy összeillünk. Amikor kettesben vagyunk kedves velem,de amikor mások is vannak akkor olyan, mint ha ott se lennék. Segítség!!4 (egyébként nagyon helyes:) )

2014. dec. 23. 21:18
 1/5 aladar12 ***** válasza:
talán. kérdezd meg.
2014. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
derítsd ki hogy lyukra megy-e
2014. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Domovoy ***** válasza:
Keménynek és önállónak (akár mondhatjuk azt is, hogy függetlennek) akar látszani mások előtt. Szerintem nem gondolja veled komolyan, ha "nem vállal fel mások előtt". Így, hogy "ő független tőled", akár a többi lány előtt azt a látszatot hivatott mutatni, hogy nincs köztetek sok/semmi, és ha rájuk is pályázna, ne érezzék magukat kényelmetlenül (miattad). - De ne legyen igazam. :)
2014. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.


Második kérlek, hogy ilyen fölösleges válaszokat ne írj, mert én ezt a kérdést halál komolyan tettem fel.

2014. dec. 23. 22:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon félek megkérdezni, mert ha ő nem úgy érez irántam, akkor nagyon ciki lenne a helyzet.
2014. dec. 24. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!