Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek olyan helyzetben, ha odalennétek egy olyan pasiért, aki amúgy külsőre nem olyan vonzó?

Figyelt kérdés
Imádni való, gyengéd, kedves, törődő, maximálisan férfias jellem. Ellenben testileg sajnos nem nagyon vonz... Szerintetek változhat ez még idővel?
2014. dec. 23. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nalam ugyanez volt.Egy ideig baromira zavart, aztan az ido mulasaval egyre helyesebbnek lattam, ma pedig az egyik leghelyesebb srac a foldon-szamomra:-)))
2014. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Tapasztalat. Én is belementem egy olyan kapcsolatba, ahol a pasi nem vonzott, de amúgy minden stimmelt vele. Próbáltam meggyőzni magam, hogy ő számomra a tökéletes pasi és, hogy én vagyok az idióta, hogy nem tudom őt elfogadni, de sajnos akkor sem tudtam vele tovább folytatni a kapcsolatot.


Kell azért a fizikai vonzalom is mindkét részről.

2014. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Nem vagy te annyira odáig érte.
2014. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Belegázolnék a lelkébe, hogy ne zaklasson, mert nem merném felvállalni a barátnőim előtt. Félnék, hogy engem fognak kicikizni állandóan, inkább lefekszek az ő pasijaikkal.
2014. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4, ez nagyon átlátszó provokáció.
2014. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire nem olyan vonzó. ha nagyon nem, akkor lefeküdni se fogsz vele.
2014. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szomorú hogy aki ilyenért van oda az rájön később, hogy mégsincs oda érte.


Tisztelttel: "egy külsőre nem olyan vonzó" srác.

2014. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy ez így is úgy is bukta. Egy külsőre nem vonzó srácnak semmi esélye sincs barátnőre. Jómagam is próbálkozok folyamatosan, de mindig csak visszautasításokat kapok, mert a külsőm nem olyan jó. Na jó, ez túl finom megfogalmazás volt. Ocsmány vagyok, de nagyon. Ezért még csak randira sem jött el velem egy lány sem.
2014. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy a fiúval kapcsolatban, akkor mindenképpen hagyd a dolgot, mert a te bizonytalanságoddal ő fog ebben sérülni, de nagyon. Az önbizalmát is lerombolhatod később. Szerintem nagyon ritka az, hogy valaki később beleszeret a partnerébe, aki eddig nem tetszett neki. Bár ilyen is előfordul.


Fordítsd meg a dolgot: neked hogy esne az, ha a pasi, akibe fülig belezúgtál, azt mondaná neked, hogy szeret, de nem szerelmes beléd? Magyarán nem vagy eléggé vonzó számára. Összetörnél. Ha jót akarsz a srácnak és magadnak is, akkor hagyd békén, engedd el.

2014. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!