Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik film lenne alkalmas 2....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik film lenne alkalmas 2. randira ezek közül?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves lány akivel szorosabbra akarom fűzni a kapcsolatom. Első "randin" (igazából nem mondtuk ki de tudtuk hogy az :D) elmentünk pizzázni. Most úgy gondoltam a két ünnep között elmehetnénk moziba :D

Ezeket a filmeket tudnánk megnézni:

A hobbit - Az öt sereg csatája (nem látta ő sem én sem az előző két részt)

A Madagaszkár pingvinjei

Dumb és Dumber kettyó

Paddington

Exodus: Istenek és királyok

Az éhezők viadala: A kiválasztott - 1. rész (én nem ő már látta)

Kérdeztem mit szeretne de nem igazán válaszolt azt mondta mindent szeret. Melyiket ajánljátok, melyik az ami élvezhető társaságban?



2014. dec. 22. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dumb es Dumber
2014. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom hogy Dumb és Dumber kettyó

egy jó kis vígjáték biztos meghozná a hangulatot:D

2014. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
az éhezők viadala az jó filmnek ismerem, abarátnőm olvasta a könyvet, elmesélte mit történt benne, és szerintem érdekes, szivesen megnézném
2014. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentek inkább el bowlingozni? Sokkal kohézió építőbb, mint egy mozi. :D De ha már ez, akkor mindenképpen a Dumb és Dumbert, mert az vicces.
2014. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
amit a csaj választ
2014. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dumb és Dumber
2014. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A Madagaszkár pingvinjei :D

Az jó kis rajzi,és szerintem édes egy randira..nem ilyen Éhezők viadala..bár nem láttam,de durvának hangzik.

De miért is nem romantikusat néztek?

2014. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ahova és amikor tudunk menni ezeket a filmeket adják. Annyira tanácstalan vagyok mi lenne a megfelelő. A bowlingal sem mondasz hülyeséget felírom magamnak :D
2014. dec. 22. 21:53
 9/13 A kérdező kommentje:
Éhezők viadalát szeretném én megnézni viszont ő már látta és azt nem szeretném hogy unatkozzon :D
2014. dec. 22. 21:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a förtelmes főnökök kettőt ajánlom ha éppen megtudjátok nézni vagy a Dumb és Dumbert.

A förtelmes főnököket láttam,szerintem nagyon jó lett,azt ajánlom :)

2014. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!