Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki tökre bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tökre bejön (osztálytárs) de még nem mondtam neki semmit erről csak szoktam vele dumálni. Egy lány mit vesz le abból ha mindig csak neki köszönök lányok közül+mutatok neki zenéket (esetleg együtt halhatjuk)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy jól kijössz vele.
2010. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát mivel én is lány vagyok.. és így az osztársaimra nézve..

Én szntem nem egyértelműek a jelek.. mivel nekem .. vg nálam egy csak olyan jó barátinak jönne le a dolog..

Szerintem hívd el cukrászdába.. vg kísérd haza.. udvarolj neki h jól áll a ruhája.. meg h milyen jó lett a dogája.. meg ilyesmi..

Legyél bátrabb.. és próbálj vele beszélni kicsit mélyebb dolgokról..

És majd meglátod h az udvarlásodra mi lesz a válasza.. a reagálása.. és h ha pozitív akkor nyert ügyed van:)

2010. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

ÉN SZERINTEM TE MARADJ ITT ÉSOLVASDGASD EZT!

Hasmenés

Sajnos nagyon kellemetlen tünet a hasmenés, de igen fontos szerepet játszik a szervezet méregtelenítésében.

Általában 1-2 nap alatt magától elmúlik. Addig a kezelések fő célja a kiszáradás megakadályozása, és a széklet állagának helyreállítása.

Hasmenéskor a széklet gyakorisága nő, és híg, folyékony széklet ürül.

Ez nem különálló betegség, hanem valamilyen betegséget kísérő tünet. (egyesek lehetnek súlyosak, vagy

lehetnek enyhébbek)

A tény, hogy valami felgyorsítja a béltartalom mozgását, vagy megzavarja a felszívódást, és a víz nem szívódik fel a bélsárból.

2010. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Funktasztikus ***** válasza:
72%
Offf idióta-.-
2010. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy paraszt vagy, hogy másnak nem tudsz köszönni. És jót röhögnek rajtad a hátad mögött.
2010. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen adj egy kicsit egyértelműbb jeleket, mert ez így inkább tűnik barátságnak.


-Haxx*

2010. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és nekem egyáltalán nem jönne le ennyiből, hogy tetszem egy fiúnak:)
2010. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy csöpögős Celine Dion számnál csak leesik a tantusz... :D
2010. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!