Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetném el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy kettesben mennyunk el?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel nagyon jo barátok vagyunk, de én tobbet érzek iránta barátságnál. Szoktunk menni szórakozni de csak egy 4-5 fős társasággal. Viszont most szeretnék vele elmenni kettesben egy este biliárdozni vagy valamit csinálni, inni nem iszunk mert ő nem ihat egészségügyi okokból, igy én se akarok.

Hogyan mondjam el neki hogy ne hozza a barátait, se a testvérét?

17/L

Én 18/F



2014. nov. 30. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,lenne-e kedve randizni veled egy üdítő mellett.
2014. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez azért ennél egy kicsit bonyolultabb, 3,5 éve ismerjük egymást, kb 3 éve tudja hogy szerelmes vagyok belé, azt mondta csak barátságot szeretne, aztán egy pár hónapja rám irt hogy ő is kezd tobbet érezni, de nem szeretné hogy megpróbáljuk, mert nem szeretné hogy tönkre menjen a barátságunk!
2014. nov. 30. 12:39
 3/3 aladar12 ***** válasza:

barátság extrákkal?

amúgy az elsőnek igaza van,

2014. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!