Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, nem tudom, hogy miről beszélgessek majd vele? úgy érzem, hogy kifogytam, többi lent! (fb-on sokat beszéltünk)

Figyelt kérdés
Találkozok egy lánnyal eddig még csak két buliban találkoztunk?!Irtam neki fbn,hogy van-e kedve eljönni hozzám holnap egy kisebb házibuliba!Mondta ,hogy igen persze aztán beszélgettünk tovább stb. és megkérdeztem,hogy van-e nála esélyem,mondta ,hogy igen persze,és utána kérdeztem,hogy elhívhatom-e randira mondta,hogy igen! pár ötlet esetleg? 😃
2014. nov. 20. 23:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le,hogy nagyon szimpi,vidám stb és érti a viccet nagyon is!:)
2014. nov. 20. 23:32
 2/6 anonim ***** válasza:
ne viccelj, ha személyesen találkozol vele, ráadásiul hozzád megy, ott úgyse beszélgetés lesz ... sztem ezen ne parázz.
2014. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hopppaa,kihagytam h holnap a buli elott talizunk!😃
2014. nov. 20. 23:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Tali nem nalam lesz hanem egy kavehazban nalam a buli lesz este!:)
2014. nov. 20. 23:43
 5/6 anonim válasza:

Eleinte ne aggódj ha nincs téma. A barátommal mi is így voltunk elsőre alig vártam hogy haza menjen bármennyire is ciki.

Szerintem menjetek egy mozgalmasabb helyre, ha valóban vicces vidám lány akkor ha meglát valamit valószínű csacsogni fog ha jó hallgatóság vagy akkor menni fog :)

Sok sikert remélem segítettem

2014. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:)
2014. nov. 21. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!