Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ciki egy pocakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki egy pocakos pasit a páromként bemutatni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
csak ha fiú vagy
2014. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fontosabb? Hogy szeretitek egymást, boldogok vagytok együtt, vagy hogy tetszen a környezetednek?

Ráadásul valamennyi pocak nem gáz.

2014. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa hogy párodként tekintesz rá és felteszed ezt a kérdést....
2014. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Ez nagyon jó volt :DD


Kérdező: Ha cikinek érzed, akkor hogy hogy a párod?

Szerintem egyébként nem ciki, ha nem valami extrém dologról van szó. Kinek mi a pocakos? Nem teljesen lapos vagy lelóg a nemi szervéig a háj? Nem mindegy.

De ha én valakit szeretek, akkor nem zavarnak az ilyen kis testi hibák, senki sem tökéletes. Meg kinek kéne megfelelnie? Akiknek bemutatod, azok tökéletes testűek? És a személyiségük, tudásuk, mindenük tökéletes?

2014. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sok ember pocakos, sőt a többség az. Szóval nem. Kivéve talán ha így néz ki (alkatra)


[link]

2014. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az en ferjem amikor megsimertem egy ket labon jaro hògolyò volt megis buszken mutattam be a szuleimnek es a barataimnak ugy, h a szuleim es en is sportmaniasok vagyunk es vekonyak.-))))


Tokjol fogadtak, persze csodalkoztak egy kicsit h nem valami 6 kockas adonisszal jottem ossze de ismernek es tudjak h en a belsot nezem:-)))


Eltekt par ev es a ferjem ma egy kidolgozott izmos pasi, leadott 25 kilot ugy, h soha nem kertem ra csak latta h en mennyit sportolok es o is kedvet kapott:-)))Most azok a nok akik kb.atneztek rajta anno megfordulnak utana az utcan:-)))


Szoval a lenyeg az, hogyha te ehhez mar most igy allsz hozza akkor ize....biztos h olyannak szereted amilyen?:-)

2014. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyd el, jobbat érdemel nálad.
2014. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked teljesen lapos a hasad? :)
2014. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ciki. Mármint a párod szemszögéből ciki, hogy ilyen buta, önző nővel kell együttélnie. Őszintén sajnálom.
2014. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a ciki, hogy szégyelled a párod.
2014. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!