Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lépjek én? Vagy milegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek én? Vagy milegyen?

Figyelt kérdés
Egyik nap a buszmeg.ben voltunk.. Én felszáltam a buszomra bnöm még várta az övét.. De egy srác akit ö ismer és joban van vele.. Aki melesleg bejön nekem.. Odahivta és mondta bnömnek h bejövök neki.. és utána mondta ezt el bnöm.. Csak nem tudo h most mit lépjek nem gyakran szoktunk találkozni a srácal mert én általában nem megyek be a buszmegbe csak keddenként.. akkor asszem ö is ott van :D Lécci segitsetek hogy lépjek e vagy mi legyen?
2010. jan. 28. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát jézusom, ennél egyszerűbb nincs. Igen, lépj, beszélj vele, esetleg telefonszám/msn cím csere, azt csá. Amúgy hány éves vagy?

-Starkiller-

2010. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha úgy tudsz vele dumálni, hogy a barátnőd is ott van, akkor nem direktbe kell odamenni, amitől kínosan érezheted magad. Biztos lesz ilyen, egyébként meg ne pörögd túl a dolgot
2010. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
háát.. kedden megint kimegyek majd bnömmel a buszmegbe elv. ö is ott lesz.. remélem és akkor hogy? vagy esetleg msn-re vegyek fel?
2010. jan. 28. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Add meg neki az MSN címed, kérdd el az övét. Aztán beszélgessetek. Ennyi.
2010. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ehhez a legegyszerübb bevált módszer. Igen támogatom az elöttem szólot a barátnöddel menj oda mert úgy nem lesz kínos. Ha netán egyedül mész akor tudni fogja hogy mit akarsz. Kezdjetek el hülyülni és akor lesz ok az msn es felvételre .

Nemkell elkapkodni a dolgokat ugyanis ha nagyon belendülsz még rosszabra mehetnek a dolgok.

Ja és nemmuszáj legelsönek elkérni az msn jét hanem majd a 2. alkalomnál . De az elsönél is megteheted de az a lényeg hogy te is meg ö is jól érezze magát egymás körében és akor meg se fog lepödni a cím elkérésben.


Ha ugyérzed hasznos volt a válasz nyomd meg a zöld gombot

2010. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

öhöm.. de iwiw-en fenn van msn-e vegyem fel vagy ne?!

kaptam egy üzit is a napokban h boldog szülcsit. :D

vegyem vagy de kedden találkozok vele a buszmegbe elvileg..

2010. jan. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!