Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legelső találkozásnál mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső találkozásnál mit tegyek egy olyan lánnyal, aki nagyon megtetszett?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél milyen & mennyi kédést tegyek fel?

Elhívhatom azonall randizni?


2008. aug. 14. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
először szerintem beszélgessetek hétköznapi témákról, kaja, pia, nem ártana meghívni egy fagyira vagy valami. Fontos hogy közös témát találjatok! Ne kérdezz sokat! Lényeg hogy nyugodj meg, és beszélgess vele úgy mintha egy sima haver lenne. :)
2008. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a láynok imádják szerintem ha bejönnek egy srácnál.főleg ha ez kölcsönös is...sztem beszélgessetek,kérdezd meg mit fog még csinálni a nyáron v.hogy telt a nyár stb..csak tök természetesen..esetleg iylen bevezető kérdés mikor kajáknál jártok h.:és, amúgy szereted a fagyit?és ha igen akkor meghívod ...és fagyiztok stb:)sok szerencsét..:)
2008. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ;)
2008. aug. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!