Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Féltékenység. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több fiú haverom van,mint lány..és ez a barátomnak nem is tetszik..már vagy három barátommal megszakítottam miatta a kapcsolatot.. és persze jóban vagyok a volt pasijaimmal is .. dehát nagyon jól tudja h mikor beszélek vmelyikkel. és látja is a beszélgetéseket.. mégis féltékeny .. vkinek ötlet h mivel csillapíthanám ezt ? ( mellesleg a barátom megcsalt a volt csajával :/ és még ő féltékeny..)
2010. jan. 27. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
nyeljééééé! a barátod meg egy gyökér
2010. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Tudod, általában azok a legféltékenyebbek, akik saját magukat képzelik Beléd. Úgy értem, nekem volt barátnőm volt féltékeny mindenkire, hogy biztos megcsalom. Hát miért? Mert Ő megcsalt. És A. nem tartalak sokra, ha így csicskáztat a fickód. B. nem tartalak sokra, hogy megszakítod a barátaiddal a kapcsolatot, Miatta. Mi vagy Te? A szolgája? De utálom az ilyen csajokat.
2010. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában értelmes válaszokat írok, de erre nem tudok mást mondani minthogy küld el a jó k*rva annyába
2010. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te a szivedre a kezed! Ha o beszelgetne, msn-ezne lanyokkal te mit ereznel, plane exekkel?

En megertem a baratod, en sem lennek elragadtatva, sot halalosan bantana.

No es ferfi kozt nincs baratsag, ott az egyik fel mindig tobbet akar, lehet, hogy a te esetedben te nem, es fel sem tetelezem, hogy maskepp lenne.

Csak kepzeld a baratod helyebe magad, egyutt vagytok, az idodet ra is szentelhetned, te ehelyett az exeddel csacsogsz:S

2010. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

18:35 Egyet értek veled.


Egyébként a féltékenység adódhat önbizalomhiányból. Ettől még nem csalom meg a párom, mert szeretem.

2010. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
képtelen lennék úgy együtt lenni valakivel,h tudom,h megcsalt. neked miért jó ez a kapcsolat?
2010. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát nagyon szeretem a srácot ..am meg a kapcsolat a haverokkal azért szakadt meg mert elegük lett h a barátom "meg akarja verni őket" ..csak mert szóba álltam velük..

de van mikor nem különösebben hisztizik h beszélek velük..vannak viszont olyan periódusok mikor mindenért ordít..:s

2010. jan. 27. 20:06
 8/11 A kérdező kommentje:
am ő is beszélget a megcsalás után még mindig az exével..meg csajokkal.. szakítottam vele a megcsalás után..de nem bírtam nélküle és megbocsátottam neki..csak utána olvastam h miket beszélgetett az exével.. h kibékültek volna hogyha én nem bocsájtok meg :S ilyenkor azért odaszólok neki..de vhogy mindig sikerül visszanyalnia magát ..
2010. jan. 27. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Én féltékeny lennék...nem szeressem az exeket :DDD

De úgy már teljesen más a történet,ha ő csalt már meg,de te őt nem! Így végülis nincs rá oka!Neked sokkal töb okod lenne rá! Ez nagyon fura...sztem vagy értelmesen beszélj a fejével,vagy küldd el... a kettő közül nem tudnék több közül választani...

2010. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is elég féltékeny vagyok :S próbálj beszélni vele, nekem segítene
2010. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!