Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem vagy barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult problémám akadt.

20 múltam, még nem volt barátnőm, szinte 0 tapasztalatom van a párkapcsolattal.

A munkahelyemen nemrég megismerkedtem egy nagyon helyes és kedves leányzóval (22).Egész nap együtt dolgoztunk, szóval volt időnk beszélgetni, ott derült ki hogy foglalt.Másnap folytattuk az ismerkedést, szintén együtt dolgoztunk, egész nap mosolygott, vidám volt, szóval jól érezte magát velem (szerintem).Az utóbbi napokban úgy érzem, megtetszett nekem, ő is tett (tesz ) gesztusokat felém (becézget, incselkedik, egyszer meg is ölelt, néha odajön hozzám, ha találkozunk és a barátjával van mosolyog, néha szemezünk ).A gond az hogy nem tudom mire vélni a "jeleit",most akkor tetszem neki valamelyest, vagy csak barátkozik?

Amugy nagyon közvetlen lány, könnyen ismerkedik.

Nem tudom hogy rákérdezzek-e....

-Ha tetszem neki akkor hajladnó lenne velem járni?

Én most félek egy kapcsolattól, plusz a barátja is ott dolgozik, azután h néznék a szemébe?

-Ha nem tetszem neki, akkor rámenne a barátságunk, azt nem szeretném.

Mondtam is neki, hogy otthagyom a munkahelyet, erre azt válaszolta hogy meg ne merjem tenni.

Most akkor ezt mire véljem? Pár tanácsot tudnátok dani, vagy megosztanátok velem a tapasztalaitokat? Előre is kösz !


2008. aug. 14. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyedbe én nem kapkodnám el a dolgot... Magamból kiindulva a lányok szeretik "bolondítani" a fiúk fejét. Szóval lehet,hogy tetszel neki,de én még a helyedbe nagyon későbbre hagynám a "járnál e velem" témát. Hivd el egy kávéra vagy egy üdítőre valahova,ahol kettesbe lehettek,ha elmegy már jó jel,de ha mondani fogja esetleg azt,hogy "a barátom is jöhetne e",akkor hagyd a fenébe. De óvatos legyél,mert az ilyen tapasztalatlan fiúk,min te(bocsi),de könnyen szerelmesek tudnak lenni. Ezt nem rosszindulatból mondom,csak láttam már 1-2 ilyet. :):):)
2008. aug. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tudod, ha valoban szereti azt a fiut, akkor ne legy az a harmadik aki ezt elrontja...gondlj bele, ha a te baratnodet bolonditana el valaki...en megolnem az tuti:P

ha tisztesseges vagy akkor megvarod h hadd lam valoban egyutt szeretnenek e elni es egyut boldogok lenni, ha igy van, ne vedd el a sractol a boldogsagot. akkor jobb ha olyan lanyt keresel aki nem foglalt.

es az elozo valaszadonak igaza van. a lanyok szeretnek mosolyogni, es kicsit masfele kacsintgatni neha, de nem azert mert nem szeretik a parjukat, hanem egyszeruen csak mert jot tesz az egonak. szerintem hagyd ezt a lanyt, nem eri meg h felblonditsd sem az o eletet sem a tiedet. nem rossz indulabol, de szerintem igy van. UDV

2008. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maradjatok ezen a baráti szinten,semmiképpen se kérdezzél rá,hogy akarna e veled járni,mivel van barátja és nem tudhatod,hogy mennyire komoly az a kapcsolat.Mert ha az és te meg bepróbálkoznál,mindenképpen te húznád a rövidebbet.

Ez a jó baráti viszony meg megmaradhat,aztán meg ha úgy alakul,hogy mégsem maradnak együtt,akkor majd lehet azon gondolkozni,hogy hogyan tovább.

2008. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, akkor maradok ezen a baráti "vonalon".
2008. aug. 14. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Várjál még.De tetszessz neki.becézgetés,szemezés,ölelés stb ezt jelzi.Énis azt becézek aki tetszik.szóval várj még pl 1 hetet nézd a viselkedését és ha teljesen bisztos vagy bent mond neki hogy tetszik neked
2008. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentező: lány vagy, igaz? :)


De ha megmondom neki h "tetszik", akkor azzal felborítanám ezt a jó baráti viszonyt, nem?

De nem akarom őket szétszakítani vagy ilyesmi, szal nem tudom végképp mitévő legyek...

2008. aug. 20. 05:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!