Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hogy reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok? Jó ez így?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány az iskolában aki nagyon tetszik és szeretnék vele megismerkedni viszont elég félénk vagyok.

Ti mit szólnátok hogyha egy fiú odamenne hozzátok suliban vagy esetleg buszon hogy ''Szia, csak azt szeretném mondani, hogy nagyon szimpatikus vagy és szívesen megismerkednék veled'' ? (ugyanis valami ilyesmit tervezek)

Vagy ha esetleg van valakinek jobb ötlete hogy hogyan csinálhatnám ezt akkor szívesen meghallgatom

18F



2014. nov. 5. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
gazdagodj meg vagy nezel ki jol es o jon hozad.
2014. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem egy szia nincs kedved beszélgetni? kérdés jobban bejönne. De valószínű nem ezen fog múlni.
2014. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
19 éves lány vagyok és egyszer egy fiù mondta nekem pár éve aki nagyon jò ismerősöm hogy ha tetszik valaki akkor nyugodtan mond meg neki , mert az nem szégyen . Szurkolok neked , sok sikert:-)
2014. nov. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) És mégis milyen formában mondjam ezt meg neki hogy ne legyek tolakodó vagy ne ijesszem meg?
2014. nov. 6. 14:40
 5/5 zarna válasza:
Csak kezd azzal h..Szia bocsi h zavarlak de neked mi lenne erre a véleményed...és találj ki valami hülyeséget és ha válaszol akkor uttána mutatkoz be h szia ammúgy én.... vagyok és te? és inenne már könnyű az egész...Szurkólok neked ^.^
2014. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!