Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajjal nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajjal nagyon sokat irogattam chatten és amikor meg taliztam vele nem tudtam megszolalni mert nem tudtam mit beszélgessek vele. Segitenel?

Figyelt kérdés
Mert ha legközelebb talizok akkor mar szeretnek vele normalisan beszelgetni nem szégyellösködni. Nagyon tetszik nekem. De nem tudom mit beszéljek vele . Aranyos . Segitenétek ?
2014. nov. 5. 17:42
 1/3 anonim válasza:

Kerdezd meg tole milyen napja volt pl ha sportol kerdezd meg milyen volt az edzesse.

ha meg az ilyen alap dolgokat nem beszeltetek meg h kedvenc szin vagx ilyesmi akkor ezeket kerdezd meg.ha volt mar kozos tema arrol de igazabol ha barmit mondasz es o nem csak igennel nemmel joval rosszal valaszol abbol birjatok folytatni a beszelgetedt csak gondolj bele mi erdekli ot /teged csak sz elejen neh :Dez utana mar siman megy ha megvan a kozos tema.......ha elfogy kicsit gondolkozzol es feldobsz egy ujjat ugyis eszedbejutt valami!

2014. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az alapok már megvoltak csak ha a barátnőjével van akkor még ugy sem tudok semmit kérdezni. ciki
2014. nov. 5. 18:37
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ez mindenkinel igy van ak beszeljetek meg cheten keres neg egy biztis temst amure barmikor visdza ugorhatsz es arril kezdj vele beszelni.:D pribald nem azon izelni magad h ott az aany vagy valami ....ha nen megy hivd el csak ot moziba korizni varidba setalni vagy valami h stemelyesen is jol ismerjetek egymast :D
2014. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!