Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-éves fiu vagyok. Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-éves fiu vagyok. Szeretnék össze jönni egy lánnyal. De hogyan csináljam? Tehát pl bókoljak neki vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
itasd le
2010. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Udvarolj. És ne dőlj be ilyen bugyuta "itasd le"-típusú válaszoknak. Kísérd haza, beszélgess vele, vigyél neki virágot. Elcsépelt? Igen. Minden pasi ezt mondja. De minden lány erre vágyik.
2010. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem tudod, akkor inkább még ne csinálj semmit.
2010. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

1. vagyok

a viccet félretéve a csajok a vezér hímeket szeretik, ezt hozta a evolúció, iylenek az ösztöneik.

persze mondják hogy az aranyos cuki fiút akarnak, de nem igaz.

légy laza, ha bókolsz, tedd úgy, ne úgy, hogy " jajj te vagy a legszebb a világon"

2010. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Add önmagad az a legtutibb legyél határozott magabiztos a csajok az olyan srácokat szeretik :P Ne legyél bunkó de ne is nyald ki a seggüket kell nekik egy kis izgalom h ne legyenek biztosak a dolgukban :D

Am nem hülyeség amit az első írt a leitatás már nekem bejött :D

16/F

2010. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg akarod ismerni, és úgy beszélgetsz vele, és nem úgy, hogy össze akarsz vele jönni, az segíthet.
2010. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, add önmagad, ne legyél bunkó, és de sok lány szereti a kedves cuki fiúkat, de az is jó ha a kettő között leszel, rendes vicces de semmi képpen nem bunkó.sok sikert
2010. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá sokat,köszönj neki,nevettesd meg,próbálj vele szemkontaktust tartani,beszélgess vele.:)Egy lánynál ezek nagyon sokat jelentenek.De pl.engem kifejezetten zavar ha mondjuk egy fiú rondán beszél,beképzelt, gyerekes,nyámnyila stb...Szóval ezeket hanyagold.A féltékennyé tevést meg az ilyen marhaságokat meg végképp,mert ezekkel épp az ellenkezőjét érheted el. ;)
2010. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

23:21-nek! Nekem spec az alfa hím nem egyenlő az alkoholistával :S :D

Kérdezőnek: Sztem legyél óvatos, és közhelyesen tényleg ne kapkodj! Kicsit humorizálj, legyél kedves de határozott meg nemtom... engem még nem akartak felszedni :'( :D

2010. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!