Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet irni egy csajnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet irni egy csajnak?

Figyelt kérdés
Mit lehet irni egy csajnak az msn -en hogy biztos hosszura nyuljon a beszelgetes,vagy esetlek valami tipp ,hogy mien statusom legyen amire 1000% hogy megszolit egy lany,bocs e helyesirasert
2010. jan. 25. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
irj szivecskéket név nélkül. általában ilyenkor a csajok rádirnak hogy kinek-miért irtad ki és kezdődhet a beszélgetés. a szabályok egyszerűek: közös témát kell találni, amihez mindketten hozzá tudtok szólni. legjobb valakit közösen szeretni vagy utálni :)
2010. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elsőn nevettem 1 nagyot:D:D

Az ilyenek miatt látogatom az oldalt.

2010. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. höz hasonló szinvonal csak msnre: jo a smylid kő kola?:P

am jó kérdés XD erre énse jöttem még rá pedig 6 éve kb h van msn idm XD am igen a szivecskékre harapnak:P

2010. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy beszéltesd a csajt. Meséljen az álmairól, vágyairól, hogy milyen pasit szeretne, hogy miylen kapcsolatot. Amikor meg kérdez, akkor nagyjából ugyanezekez mondod neki vissza. Így egyből szimpatikusnak fog tartani hogy hasonlóképpen gondolkodsz.
2010. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[asszem ide is 3. nak írtal először:P]

ucso hszelőnek:

mi értleme majdnem azt oda copyzni? semmi...

amugy meg msn haverkodásra jó másra nem..

kurtzyx

2010. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

22:36 asd el magad!,

Mondjuk a csajt teljesen nem erdekled es egybol lekoppint ?

2010. jan. 25. 22:45
 7/10 anonim ***** válasza:
22:36 miért ássa el magát, kedves csökkent értelmi képességű kérdező? Teljesen igaza van! Jómagam is egyetlen egyszer beszéltem barátnőmmel msn-en, mielőtt a barátnőm lett: amíg randit kértem tőle, mert nem volt lehetőségünk találkozni belátható időn belül, így egyszerűbb volt. Szóval tényleg csak a kezdetre elég az msn. Semmi több.(mielőtt megkérdezed, a helyesírásoddal érdemelted ki ezt a jelzőt. és teljesen mindegy, hogy írtad, hogy bocs, a tirpákságra nincs mentség!)
2010. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csajozni nem MSNen kell... rég gáz, ha MSN-címet kérsz tőle. Telefonszámot kell beiratni vele (nem, nem kérni), felhívod néhány nap múlva, hogy van-e programja délutánra/estére, ha nincs, lebeszéltek valamit későbbre. Ennyi.
2010. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne msn-n csajozz mert belehalsz, én már csak tudom ifjú padavan
2010. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen mester :D
2010. jan. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!