Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor mi van, ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mi van, ha egy lánnyal már sokszor taliztunk kettesben, de neki barátja van, és nem merek úgy bepróbálkozni nála? :/

Figyelt kérdés
Sosem dumálunk a kapcsolatáról, de azt tudom, hogy nagyon szereti őt.. most én mondjam meg neki, hogy ne talizzunk többet kettesben, vagy csókoljam meg? ...És akkor ő fogja mondani szerintem ezt.. :/
2014. okt. 22. 12:40
1 2
 11/17 Alex Lion ***** válasza:
100%
Elszakítani egymástól egy (feltételezett) boldog párt? Egyik legnagyobb szemétség a világon...
2014. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

értem..


még jöhetnek vélemények!

2014. okt. 22. 13:15
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha annyira szeretik egymást és boldogok, elvileg nem lehet olyan könnyen "elszakítani" egymástól.. de jajaja, szemétség beleavatkozni két ember kapcsolatába.
2014. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ne kertelj sokat mond el mit érzel iránta és látva a reakcióját tedd meg a következő lépést. Vagy nem találkoztok többet, vagy összejöttök.

Ha nem zárkózik el a folytatás elől akkor kérd meg, hogy zárja le a párkapcsolatát és kezdjetek tiszta lappal mert ez így korrekt mindenkivel szemben.

2014. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Reménytelen...hagyd a picsba és foglalkozz magaddal többet, keress pénzt, sportolj, ami csak érdekel próbálj ki minden félét a párkeresést pedig hagyd mer csak csalódás fog érni!
2014. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hú.. hát az egyetlen, aki azon van, hogy próbáljam meg, te is valami furi dolgot írtál, hogy előbb mondjam el neki.. szerintem nem kell elmondani.. csinálni kell, ki kell mutatni az érzelmeket.. utána kell szerintem magyarázkodni :)


dee igazándiból nem is érdekes már, csak az 1. számú kiszemeltem elhanyagolt mostanában, de végülis ma beszéltünk, igaz csak neten, és úgy néz ki vele minden rendben lesz *-*

2014. okt. 23. 01:29
 17/17 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat mindenkinek! :))
2014. okt. 23. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!