Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szórakozik vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik vagy tényleg nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel holnap lesz a negyedik randink. Minden nagyon szuper vele. Nagyon jófej srác! A második randin elcsattanf az első csók is.

Tegnap mikor chateltünk rákérdeztem, hogy akkor most mi is ez köztünk.

Erre azt a választ kaptam, hogy még nem tudja és hogy jelenleg nincs nagyon ideje egy kapcsolatra! Ez eléggé meglepett mivel holnap is lesz egy randink. Na de ha nem akar kapcsolatot akkor miert akar talakozni?

Lehet van másik lány akivel randizgat?


2014. okt. 21. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szórakozik
2014. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szórakozik szerintem...randizik de nincs ideje kapcsolatra? inkább csak meg akar fektetni...
2014. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja mit akar. C vágány . Majd lesz jobb
2014. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem három randi után megijeszti a srácokat, ha valaki rögtön arról érdeklődik, hogy "akkor most mi is ez köztünk". szerintem érezd jól magad, ne csinálj olyasmit, amit nem akarsz vagy ami nem esik jól és hagyd, hogy alakuljanak (vagy ne) a dolgok.
2014. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!