Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen filmet ajánlanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Milyen filmet ajánlanátok egy romantikus filmnézéshez, ha még csak pár randi volt?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a horrorfilmeket, ő is egészen. De ő nagy sci-fi rajongó is. Romantikus filmet nem tudom mennyire merjek választani, lehet azt még hanyagolni kellene egyelőre, de nem tudom. Szerintetek?

Legutóbb a Démonok közöttet néztük együtt és az mindkettőnknek nagyon tetszett. Mindketten szeretjük az elgondolkodtató filmeket.



2014. okt. 13. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ide is a hugom nem hugom. :)
2014. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
forrest gump
2014. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fahéjas Alien ***** válasza:
8. utas a halál
2014. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Romantikus film: 500 nap nyár


Horror: Pokolba taszítva, Ördögűzés Emily Rose üdvéért

2014. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató és nagyon jó film az Amerikai szépség. :)
2014. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annabelle, most megy a mozikban, és a démonok között előzményfilmje.


Slither, kicsit horror, de van benne humor is, James Gunn egyik remekműve.


Rémálom az Elm utcában, az új változatnak jót tett Michael Bay rendezése, én imádtam.


Péntek 13., Michael Bay másik kellemes horror mozija.


28 nappal később, egy zombifilm, a műfaj egyik remeke.

2014. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
@6: A Rémálom... és Péntek 13 feldolgozásait nem Michael Bay rendezte, csak producer volt (mondjuk ilyen szempontból mindegy, mert totális melléfogás volt mindkét film).
2014. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: A 28 nappal későbben azok inkább fertőzöttek mint zombik.
2014. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!