Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy odaállok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy odaállok egy lány elé és belém szorul a szo?

Figyelt kérdés
hogyan tunák ebböl "kigygyulni"....annyi önbizalmam van hogy megszólitsam de ha már beszélni kell vele lefagyok...tudom is hogy mit modnjak de egyszerüen nem birok összefüggöen beszélni....?! arra gonodlok zavrba lehtek .... de ebböl nicns valmi menekülési ut mert igy elég nehéz lessz valkivel is összejönnöm. válaszokat elöre is kössz :D (hogyan tudnám legyözni ?)[lányok valami vélemény ?? akármi]
2008. aug. 11. 19:52
 1/3 anonim válasza:
elég valószínű hogy zavarban vagy,és persze a tapasztalatlanság is közrejátszik.de nyugi ez tök normális,mindenki volt kezdő,ezért vegyél erőt magadon,és ha tetszik egy lány bátran menj oda hozzá.ha visszautasít,akkor sincs probléma,mindenkivel előfordul.az a lényeg,hogyha egyszer megteszed utána jönni fognak a dolgok maguktól,és másodszorra könnyebb lesz beszélni:)
2008. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1el több sört ittam volna oda mernék menni

1el kevesebbet oda tudnék:D


kezdőként nekem is voltak hasonló problémáim:))) bevallom őszintén:) de nincs menekülés előle....:)a probléma elől nem elmenekül ni kell hanem legyőzni.


mivel megszólítani már mered őket kihagyom az első tippet mert a chatből már kinőttél:)

önbizalmadat kell növelni szal a következőt ajánlom gyakorolj csajozz bárhol.

és nem csak azzal a lányyal kell beszélni akivel járni akarsz... szólíts le bárkit ha barátnőt nem de tapasztalatot szerzel:)


üdv

2008. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát sörrel biztos könnyebb. Nekem legalábbis.

Voltak ilyen gondjaim nekem is régebb, de most ha kell hanem beszélek vmit, van amikor hülyeséget, hogy nevessenek rajta.


Szal voltam én is ebben a betegségben, de kinőttem...

2008. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!