Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ilyenkor mi a teendő? Két kérdés?

Figyelt kérdés

Totál véletlenül a facebookon rábukkantam egy nagyon szép lányra, a képei alapján nagyon megtetszett, de nem ismerjük egymást egyáltalán, nincsen közös ismerősünk sem. Gondoltam - "mi bajom lehet?" -, bejelölöm. Így is történt, és csodák csodája, másnap visszaigazolt.


1. Vajon miért tette? Ismerősöket gyűjt? Vagy esetleg bejöttem neki?,

2. Hogyan tudnék megismerkedni vele? A "szia, miért igazoltál vissza" nem tűnik nyerő kezdésnek...


Nem facebookon akarok ismerkedni, pont a való életben szeretném látni és megismerni. Hogyan csináljam?


2014. okt. 8. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki mindenféle indok nélkül visszajelöl, régen én is mindenkinek visszajelöltem, már tényleg csak azt jelölöm, akit ismerek, s nem csak látásból.
2014. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. 2 indok lehetséges:

- a) "Ez ki? Ismerem? Pf, biztos ismerem, ha bejelölt..."

- b) ismerősöket gyűjt.


2. Írd meg neki, hogy miért vetted fel. Kedvesen és nem tolakodóan, aztán vagy vevő rá, vagy nem.

2014. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem írjál rá és kezdj el vele beszélgetni, legalább megtudod, hogy kedves is vagy sem. Én valami olyasmivel kezdeném, hogy szia tudom hogy nem ismerjük egymást de szimpatikusnak tűntél...... és a többi szerintem alakulni fog magától:) Én legalább is ezt csinálnám.
2014. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy a képei alapján nem bírtad megállni, hogy ne ismerd meg. Tudod, hogy ez nem a legjobb megoldás erre, ezért is szeretnéd meginvitálni egy találkára valahol a hétvégén. Ha szívesen találkozna veled, akkor beszéljétek meg a helyet és időt, hétvégén pedig találkoztok. Ennyi.
2014. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Már bocsánat hogy ezt mondom, de ez egy szemét girnyó dolog volt tőled..

Bejelölsz egy idegen lányt akinek látod egy képét és ,,húúú, ez egy jó csaj bejelölöm!", stílussal..

Most komolyan ennek, mi értelme volt? Úgy sem fogsz öszejönni egy csajjal, azt se tudod hol lakik, mit csinál meg hogy hol van és az milyen szemét dolog lenne már, hogy megismerkedsz vele a neten...

EZ EGY QRVA NAGY HÜLYESÉG VOLT TŐLED...!!!! AZONNAL TÖRÖLDD KI AZT A SZERENCSÉTLEN LÁNYT!!

2014. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!