Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki, hogy komolyan gondolja e? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, 16 éves (én is annyi vagyok) és kb. iskolakezdés óta nagyon figyelmes velem, mindig figyel arra amit mondok. Mellesleg feleségemnek szólít és a barátai is mondták már hogy tetszem neki, de mivel a mi osztályunkban majdnem minden fiú úgy viselkedik mint egy 10 éves és szeretnek hülyéskedni meg szivatni, nem tudom, hogy komolyan gondolja e. Ti mit gondoltok, ha esetleg tényleg bejövök neki, mit tennétek ha helyemben (,mert nekem is már régóta tetszik).?

2014. okt. 6. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy vele kedves, jófej aztán majd kezdeményez
2014. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akit a ferjemnek szolitok attol pont nem akarok semmit(nyilvan en lany vagyok), es aki engem szolit felesegemnek annak megint semmilyen erdeklodesi szandekai nincsenek velem... Legyel a szokottnal kedvesebb!
2014. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!