Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ami ebben a videoban van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prométeum kérdése:

Ami ebben a videoban van az 100%-osan igaz és tényleg csak így működik egy randi? Https://www.youtube.com/watch? V=IfrnSE6nx-c

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy minden férfi, csak így randizik, ez nem teljesen kompatibilis a személyiségemmel, de a siker érdekében ha muszály magamra tukmálom, és eszerint cselekszem a jövőbe.

#ismerkedés #randizás #csók zárás #direkt nyitás
2014. szept. 23. 21:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A video neve Nappali ismerkedés, és Weisz Ádám dumál itt
2014. szept. 23. 21:27
 2/11 A kérdező kommentje:
Arra kérlek titeket hogy erre a kérdésre sok-sok választ írjatok részletgazdagon kifejtősen,kimeritöen! rengeteg sok-sok-sok választ szeretnék látni.
2014. szept. 23. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz kéne egy olyan link, ami működik is...
2014. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
www.youtube.com/watch?v=IfrnSE6nx-c, így jó?? mert csak a bel egér működik úgy hogy linkelni nem tudok
2014. szept. 23. 22:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ezt a kérdést, inkább törölnöm kéne és fel kéne tennem később ha majd, normális új egerem lesz, mert így nem valószínű hogy bárki válaszol rá érdembe.
2014. szept. 23. 22:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Már működik de az a sanda gyanúm, hogy ez egy fizetős videó. Ugye jól sejtem? :D


Egyébként a gyerek össze-vissza tikkel és rángatózik. Hogy lehet komolyan venni? Ráadásul nem beszél folyékonyan.


Nem minden esetben korlátozódik az ismerkedés csak a randikra... Lehet neten is sokat beszélgetni és utána találkozni.


No, de nézem tovább. Első randin nem kell eljutni a csókig. Függ ez attól, hogy hány évesek vagytok és attól is, hogy milyen a személyiségetek. Százalékokat meg én is tudok kihúzni a seggemből. Történetet sem muszáj mesélni. ha bejössz a csajnak, elég vidámnak lenni és mosolyogni.


Termék bemutatása... :D Mintha egy állásinterjúra készítene fel a srác. Na, nem is nézem tovább. Én azt mondom, hogy ne ilyen szarokból próbálj meg felkészülni, hanem inkább add magadat.

2014. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ennek vannak ingyenes és fizetős részei, ingyenes pl: ezek a videók, meg néhány adat, fzetös a dvd, és a tanfolyam, dvd-re még egyszer sem költöttem.A fizetős tanfolyamokon meg sok ilyen kocka fej srác van, akik népszerűtlenek a lányoknál. Sok-sok youtubos üzenet meg tiltva van a videóval kapcsolatban.
2014. szept. 23. 23:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 6. kommentelővel és nem, én sem néztem tovább. Addig jutottam hogy az első randin el kell jutni a csókig, ott eldobtam az agyam és kikapcsoltam. Biztos vannak pláza cicák akik minden első randin már csókolózni akarnak, meg olyan neander-völgyi pasik... ezeknek készülnek az ehhez hasonló videók. Gondold végig ésszerűen. Szerinted mindenki csókolózni akar egy vad idegennel aki csak tetszik, és a randin kívül még csak telefonon sem beszéltetek mert az tilos? Az egyetlen pozitívum az első mondatai voltak, ami az őszinteséget taglalta, meg hogy jó hogyha küldesz neki sms-t hogy mikor hívod fel. Ilyenkor tényleg tűkön tud ülni az ember, de végső soron bármilyen témában küldhetsz sms-t amire könnyebb reagálni mintha felhívnád. Ott még bizakodó voltam, de rögtön utána ez véget is ért.
2014. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem hogy fizetni, nézni sem érdemes tucat számra ezeket ,mert elszívják az agyad.
2014. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amondó vagyok hogy féli, meddig van ebben valami igazság, és a semminél több inkább ez mint hogy tétlenül várjak várjak, és várjam a sült galambot. Mert így max 2-3 sikertelen randim jön össze egy évben.
2014. szept. 25. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!