Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ajánlotok egy első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok egy első randira hova vigyem és mivel ajándékozzam meg stb?

Figyelt kérdés

A szitu az hogy ez egy olyan nő az életemben hogy akiért bármit megtennék.

Elmondom eddig nem nagyon volt komoly kapcsolatom és nem sok olyan nő volt akit szívesen elhívtam volna egy meghitt romantikus randira:)Lehetőségeim lehettek volna 1 napos nőkre de belőlük nem kértem mert nem fogom ez miatt bemocskolni magam nálam azé még számít az erkölcs bár tudom mai világban ez már nem sokat ér.

Én ilyen kicsit vissza fogott srác vagyok kis szerény így neveltek :D

Hogy még mi lesz a válasz a felkérésre nem tudom de sztem nem fog elutasítani ahogy ismerem egy kicsit :)


A randin gondolkodom mivel is lehetne meglepni egy ilyen gyönyörűséget.


Ötletek vannak persze de jó volna ha ötlettár bővülne:)


Én tisztában vagyok az érzéseimmel és légyszíves ne hülyeséget írjatok! köszönöm. 21/F


2010. jan. 20. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Vidd el Bécsbe egy étterembe! Ezt nem hülyeségből írom, ha megengedheted magadnak(magatoknak), akkor ez, ha nem, akkor Pesten vidd el valami jófajta étterembe, vagy moziba.
2010. jan. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

- Cukrászda, forrócsoki (nálam abszolút telitalálat)

- Bármilyen beülős hely ami nem túl zajos. A lényeg, hogy tudjatok egy kicsit beszélgetni nyugiba.

Moziba, korcsolyázni, sétálni utánna már lazábban el lehet menni. Szórakozóhelyre, igénytelen kocsmába stb. idióta helyekre ne hívd.


!!Ne vigyél magaddal ajándékot az első randira!! A randin vedd meg spontán, ha mindenképpen ajándékozni akarsz!

2010. jan. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ja bocs nem írtam szegediek vagyunk am azé Bécs az kizárt bár párszor jártam arra üzleti ügyben de azé randinak nem mondanám hogy olcsó lenne :D

Meg egy jó étteremért nem kell pestre menni sztem de köszi az ötletet ezekre én is gondoltam...

2010. jan. 20. 01:16
 4/10 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs igénytelen helyekre vinni:D

Ja és köszi a tippeket-ötleteket.

2010. jan. 20. 01:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem valaki az állatkertbe vitt elsőre, igaz nyáron, de nagyon örültem neki. Ez nem szokványos, és tök jó.

Olyan feszélyezett tud lenni egy első vacsora egy elegáns helyen.

2010. jan. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen utólag belegondolva tényleg az valami más megoldást kell találni hát igen az állatkert tényleg nem szokványos :D

Oda majd akkor viszem ha hosszúra sikeredik a kapcsolatom vele :)

2010. jan. 20. 02:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Hi!!!

az a helyzet h kb. egy hónappal én is ebben a helyzetben voltam, aztán jól el is basz*tam...

Szal részemről úgy néz ki a dolog h előtte is próbálkoztam csajoknál,aztán azokat nem igazán komolyra akartam csak egy éjszakára meg csak kavargatni, aztán jött ő tökre tetszett, odamentem hozzá,elhívtam full komolyan vettem,én is paráztam h fuu mit csináljak, aztán jól nyakon is öntöttem a randin h mennnyire tetszik nekem, meg én komoly kapcsolatot szeretnék tőle bla bla bla.

Aztán ugye jól el is hajtott a francba,aztán nekiálltam filozni h na vajon mit rontottam el, meg h lehet az h akikkel fele ennyit se foglalkoztam azok meg járrtak volna velem szívesen.

Aztán végül most úgy gondolom, h nem kellett volna erőltetni h komoly kapcsi,hanem inkább ezt az ismerjük meg egymást randizgassunk aztán majd alakul dumát kellett volna inkább elengedni,ismerjen meg aztán szeressen belém vagy valami ilyesmi.Mert az egyéjszakásoknál ez a hozzáállás ment, h még csak véletlenül se modntam h komoly kapcsolat hanem gyere szórakozzunk, érezzük jól magunkat aztán...

Jah és igen ezek szerintem jó helyek h cukrászda meg stb.

Amúgy meg minden, a lényeg h érezze jól magát a csaj a randin.

Szal én a helyedben így nyomnám,nem biztos h bejön,de én eldöntöttem h ha lesz még egy ilyen nagyon bejövős csaj, akkor így fogok neki "udvarolni":P

2010. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Te hallod nem is olyan rossz ötlet azt mi vigye be és vegyek neki tesco gazdaságos rózsát?:D


Na de tényleg ezt a hozzászólást nem tudom semmire sem értékelni mert nagy hülyeség :D

2010. jan. 20. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:

hát ha nem lenne tél, akkor azt mondanám h vidd ki szegeden a ligetbe piknikezni:)

bár már viszonylag régi a kérdés, lehet h későn írom, de szerintem semmi esetre sem mond neki, hogy komoly kapcsolat meg mennyire bejön neked...éppen ellenkezőleg, ne mutass nagy érdeklődést, ne mutasd h mennyire epedsz utána, ez kíváncsivá teszi és ő fog megzavarodni h miért nem akarod őt, míg mások megőrülnek érte, aztán mikor már teljesen nem tudja mire vélni, lekapod...itt jegyzem meg a nem komoly, egyéjszakás kalandos lehetőségeidnél éppen ezért jöttél be a lányoknak, mert nem mutattál irántuk nagy érdeklődést, és ez zavarta őket, kíváncsiak voltak, hogy ugyan ez a srác miért nem támad le, míg másokat nem tudok mamagról levakarni, határozott férfi benyomását keltetted. De ha már Szeged, szép város jártam ott többször egy időben, a Kárász utcán tuti van valami igényes, beszélgetésre/ismerkedésre alakalmas hely:)

Sok sikert!

2010. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!