Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak meg egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy lányt trükkökkel? én majdnem 16-vagyok ő:15-éves, osztálytársam, más városban lakik,

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
mutass kártya trükköket.Na figyelj már én is 15 vagyok de egy osztálytársnő meghódítása nem nagy kunszt.Kezdj el vele haverkodni msn meg minden.Hívd el kajálni moziba .Ha le akar koptani megfoja tenni.Remélem tudtam segíteni.Konor94 15/f
2010. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát sztem. épp az teszi nehézzé, hogy osztálytárs, először is tudd meg valakitől, milye pasikat szeret macho, érzelmes stb... ha az megvan "csípd ki magad" és várd meg míg egyedül lesz vhol. nagyon nagyon, fontos, hogy egyedül és ne a barátnőivel legyen, akkor odamész hozzá és elhívod vhova. vagy hazakíséred és utána hívod el... onnantól már simán megy

remélem tudtam segíteni üdv Casanova ;)

2010. jan. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
csiribú csiribá, a kezemet figyeld mert csalok. 1-2-3 pricc-pracc-prucc, és már a farkad a szájában is van. Ez működő trükk :):)
2010. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát, én már lassan kiöregedek ebből, de szerintem ne próbálj megváltozni azért mert ő épp ezt vagy azt a típust szereti. A barátkozás mindenképp ajánlatos, amit lehet ilyen butaságokkal is kezdeni hogy pl. segítséget kérsz a háziban, ha úgyis osztálytárs. Próbálj valahogy a baráti köréhez közelebb kerülni, így ugyanis több esély van arra hogy véletlenül ugyanarra a helyre mentek (ugyanoda hívnak). Kezdésnek ennyi jutott eszembe, ezekből baj nem lehet:o
2010. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!