Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam hogy nyelvesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy nyelvesen fog-e megcsókolni vagy csak simán?

Figyelt kérdés
a barátommal nem rég vagyunk együtt, és ugye én még nem csókolóztam. ha megcsókol attól félek hogy elfogom rontani, leblokkolok. meg nem tudom nyelves lesz-e vagy csak sima, így főleg nem tudom mi lesz. :c

2014. szept. 12. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
érdekes de hidd el, hogy szinte magától fog jönni a dolog... nem kell csinálnod semmit, nem kell gondolkodnod semmin
2014. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Bárcsak nekem is ilyen kaliberű lenne a legnagyobb problémám.
2014. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy h érzed majd h a nyelvét dugja át
2014. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor kell, akkor tudni fogod. És ne parázz, jó lesz, nem lehet elrontani...
2014. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha puszil, csukva marad a szája, ajak-ajak kapcsolat a cél, ha csókolni akar, kinyitja a száját, érzed, ha megnyílik az állkapcsa, de ha nem is esne le a dolog, megnyalja az ajkad, onnan már biztos lehetsz ... de hidd el, tudni fogod, nagyon is egyértelmű lesz
2014. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csukd be a szemed, és hagyd magad
2014. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!