Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj az osztályba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj az osztályba aki bejön nekem de mindig valamelyik barátnőjével van. Hogy hívjam el valahova?

Figyelt kérdés

Tehát a csaj néha odajön hozzám és olyanokat mond amiket más fiúnak nem szokott (a környezetemben) én lehet hogy rosszul de abból arra következtettem hogy bejövök neki.

De mikor elkezdek beszélgetni vele akkor ott a barátnője.

++hogyan tudhatnám meg hogy van e pasija?

F16


2010. jan. 18. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
vedd fel msnre
2010. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez kapásbók két kérdés! :-)


1:

Szia! Szia X!(Barátnő) Y(csaj) volna kedved eljönni velem moziba holnap este? Megnézhetnénk a Z-t(Film), úgy hallottam nagyon vicces.

2:

Jársz valakivel?

2010. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a barátnője előtt... meg fogja érteni sztem.

Vagy vond egy picit félre.

2010. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem jó ötlet osztálytárssal kezdeni.

rajta kívül van még rengeteg csaj.

képzeld el,hogy egész nap ott van.ha nincs veled az a baj,de lehet hogy ha meg mindig együtt vagytok akkor az...

ha szakítasz vele/ő szakít,még 2 évig minden egyes nap látjátok egymást,és felszaggatjátok a sebeket.ja,és mindenki rólatok fog pletykálni

2010. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha suliba van akkor oda mész hozzá és azt mondod:Szia az osztályfőnök hív és azt mondta h egyedül gyere.Amikor félre hívod h beszéljetek akkor elmondod h mi a situ és megmondod h ne monja el a barátnőjének
2010. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha élőbe nehezebben bírsz vele beszélni akkor vedd fel msn-re. Am meg...ne parj.odaméssz mondod neki h beszélni akarsz vele meg minden és a nők szeretnek beszélni...szoval hadjad h ő beszéljen és nyugottan kérdezél megtőle mindent amit akkarsz

Sok Sikert:P

2010. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!