Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ever27 kérdése:

Mit jelent az ha egy fiú ajándékot vesz egy lánynak első randin? Pl: ha gyűrű az? Balszerencse? Vagy ez egyáltalán jelent valamit? :O

Figyelt kérdés
Több hete beszélgettem egy sráccal akivel tegnap találkoztam is. Nagyon jól éreztük magunkat mind a ketten. Rég nevettem már ennyit egyszerre főleg egy randin. ;) aztán mikor a vége fele járt az idő akkor voltak felállítva egy kis bódék amiken ajándékok voltak. Oda mentünk megnézni őket aztán kérdezte,hogy az a karkötő nem e tetszik-e én meg mondtam neki hogy nem rossz...:) Aztán közelebb mentünk s láttam hogy gyűrűk vannak ott(Rólam tudni kell hogy imádom az ékszereket nézegetni meg próbálgatni!) S láttam hogy ő is nézegeti aztán kérdezte hogy nekem melyik tetszik(azt is tudni kell hogy életemben soha nem tudtam a gyűrű méretemet s meglepetésemre 19-es ahány éves a srác! sztetek ez jelent vmit? :O :) és mondta hogy akkor megkapom én csak ámultam mikor ide adta nekem a gyűrűt..Soha nem kaptam még semmilyen ajándékot első randin... Nagyon meglepett s komoly árat is kért érte (egy puszit amit oda is adtam neki ;) ) Előre is köszönöm az ÉRTELMES VÁLASZOKAT!!! ;)

2014. aug. 23. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Első randira gyűrű ?

Hol élsz te?

2014. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is! A Földön! ;) Másodszorra! Ez egy műanyag féleség nek mondható "jelentéktelen" gyűrű! Ja és harmadszorra jó lenne ha megtanulnál olvasni aztán pedig értelmezni a dolgokat s nem pedig ilyen sepredékes válaszokkal zsibbasztani ;) Nem azt mondtam hogy megkérte a kezemet B+!!!!!!!!!!! -.-""""
2014. aug. 23. 18:32
 3/3 anonim válasza:

Ha ez valami pár száz max ezer forintos kis inkább vicces, mint komoly ékszer, akkor aranyos.

Ha sokat költött rád első randin az már nagy probléma, menekülj. Akik ilyenkor már drága ajándékot vesznek, valamit nagyon kompenzálni akarnak.


" nem tudtam a gyűrű méretemet s meglepetésemre 19-es ahány éves a srác! sztetek ez jelent vmit? "


Ezt meg ugye nem gondolod komolyan? Ne haragudj a bunkó fogalmazásért: de vedd már ki a fejed a s*ggedből. Nem egy tündérmesében, vagy romantikus regényben élünk, hogy minden *jel* legyen.

2014. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!