Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni a visszautasítástól való félelmet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
ugy h leszarod.ez a legjobb
2014. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Úgy, hogy nem mész ismerkedni. Nekem ez megoldotta.


20/F

2014. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Marko polo ***** válasza:
77%
Ahogy egyszer olvastam : Ha az internet explorer meg meri kérdezni hogy beállítsa magát alapértelmezett böngészőként , akkor neked is lehet ennyi bátorságod.... :D
2014. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Úgy, hogy ne érdekeljen az, hogy visszautasítanak.Nem te veszítesz azzal, hogy visszautasít, hanem ő, hogy nem ismerhet meg téged (csak egy példa, nem tudom milyen helyzetről van szó). TE vagy a főnyeremény MINDEN esetben (akár fiú vagy, akár lány). És ez nem egoizmus, hanem a szociális szabadság egyik lépcsője... SOSE érdekeljen mit gondolnak mások (csak azoké akik igazán fontosak neked).


Könnyű ezt mondani, úgy tűnhet, de én is ilyen voltam régen... és nem is éreztem magam annyira jól a bőrömben mint most...

2014. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy,de ha magasról teszel rá,nem foglalkozol vele,akkor sokkal könnyebb a dolog.Hagyd a kezdeményezést a francba,magadtól csak úgy ihlettől elindulva nem fog menni a dolog,ez tapasztalat.Vagy van olyan aki segít neked,vagy nincs.Ha van akkor egyértelmű,ha nincs akkor meg hagyni kell.
2014. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezt nem lehet csak úgy leszarni. Gondolj arra h lehet h ő az igazi lehet h soha nem látom többet. De ne gondolkodj túl sokat rajta mert akkor kétségeid támadnak.
2014. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!