Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Jó néven vennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jó néven vennétek, ha egy srác meghívna benneteket valamire? Jó indítása ez egy beszélgetésnek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
teljesen ..
2014. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ühümm...;)
2014. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, nagyon kellemetlen tud lenni. Főleg azért, mert a legtöbb férfi ezt úgy fogja fel, hogy ha meghív valamire, akkor azért cserébe nekem kötelességem beszélgetni vele ameddig ő akar, kvázi megvásárolja a társaságomat. Ha valaki meghív valamire, aztán meg nem szimpatikus, akkor nagyon kínos otthagyni.
2014. aug. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyne,nekem a gatyám is ráment .A lányok imádnak potyázni!
2014. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ti nők (tisztelet a kivételnek) csak élősködni tudtok a pasikon egy minimális sz**ért cserébe! Ezekután ne csodálkozzatok, ha mindenki lenéz titeket és könnyen kapható r*b@ncok ezerszer felkapottak lesznek, mint ti! Találjatok már valami középutat és akkor nem lesznek elvárások. NE fegyverként használd a sz**ualitásodat és tied lesz minden pasi.
2014. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jajj, mi van, ötöske, nem jutsz p@ncihoz, ezért morci vagy? Nincs is rosszabb a kisfiús hisztinél. Ki mondta, hogy vegyétek meg a nőket kilóra? Egy egyszerű bókot nem bírtok kinyögni, ilyenkor hiszitek azt, hogy ha minden vackot összevásároltok, akkor szimpik lesztek. Egyszerűen nem tudjátok megkedveltetni magatokat egy nővel, de a nyafogás az megy. Mégis miért kéne annyit költeni? Észrevettem, hogy bizonyos típusok vonzzák egymást, mint a "rajos, fú de vagány taknyok a mű cicababákat", lehet, téged a pénzes plázamacák vonzanak, inkább keress egyszerűbb, igazibb lányokat. Bár ilyen stílussal meg kéne gondolni, mit akarsz. Képzeld magad a csajok helyébe, felbukkan egy vadidedegen pasi, mi kell ahhoz, hogy megkedveld őt? Az ismerkedést nem váltja ki a pénz, a bókolás pedig ingyen van. De gondolom te se csak a lány külsejére utazol, deeehogy is, az ilyen nagy pofájúak mindig az érzelmes, cuki, kedves, szerény lányokat keresik, persze... :D A megnyilvánulásodból látszik, hogy csak olyan csajok mondanak neked igent, akik olyanok, mint te, nagypofájúak, beképzeltek, pénzcentrikusak. Nőj fel, kisfiú, a férfiak normálisan tudnak udvarolni, és kiszűrni, ki illik hozzájuk.


A kérdezőnek is válaszolnék, előbb egy picit ismerd meg a lányt, utána hívd el. Legalább tudj meg róla 1-2 dolgot, így az jön le, hogy nem csak a külseje vagy a kisugárzása jön be, hanem érdeklődsz is iránta mélyebben, és közben találtok közös érdeklődési köröket is. Aztán ha szimpi, tényleg hívd el! :)

2023. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!