Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vagy esetleg olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy esetleg olyan, hogy miután megszakítottátok a kapcsolatot, akkor kapott észbe az illető?

Figyelt kérdés

Mi lett a vége a dolognak?

Várom a tapasztalatokat.



2014. aug. 17. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nemrég végleg megszakítottam a kapcsolatot az exemmel,de őt már a Jóisten sem téríti észhez.Nyilván megvan az oka,hogy miért jutottunk el idáig,és innen már nem akarok visszatáncolni,mert nincs értelme.
2014. aug. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bizony megtörtént. Szakítottunk, de nem tudtuk elengedni egymást. Bár gyakorlatilag minden úgy volt mint előtte, találkoztunk, csók, szex minden ilyesmi megvolt ahogy előtte, megállapodtunk, hogy "csak barátok" vagyunk és szabadon ismerkedhetünk. Persze ezt egyikünk se tudta ilyen lazán venni a valóságban, és messze is volt ez a barátságtól de nagyon. Aztán neki lett egy barátnője, akiről nem szólt, pedig megállapodtunk, hogy szólunk egymásnak. Rájöttem, iszonyúan kiakadtam, és megszakítottam vele a kapcsolatot, velem ne csalja azt a másik lányt. Erre ő rájött, hogy én kellek neki, és hiába küldtem el újra és újra, mindig visszajött, könyörgött hogy legyünk újra együtt. A barátnővel szakított, végül újra összejöttünk. Fél éve hogy ismét együtt vagyunk, előtte 2 évig jártunk. 26/L 28/F
2014. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!